Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Metrikų rėmelis (be vietos nuotraukai)

Metrikų rėmelis (be vietos nuotraukai)

Kaina / vnt: 12 €

Kartą, kai aš paprašiau Dievo, kad atsiųstų angelą, jis man atsiuntė tave...

Tu esi mano širdies plakimas.

Mano džiaugsmas gyvenime.

Mano sielos energija.

Jei tik galėtum pažvelgti į save mano akimis,

suprastum, koks esi ypatingas.

Myliu tave iki mėnulio ir už jo.

Rėmelis su svarbiausia vaikučio gimimo informacija: ūgiu, svoriu, gimimo valanda, pagrindiniais horoskopiniais duomenimis, vardo reikšme ir vardadienio datomis. Rėmelio dekorą galite pasirinkti patys. Jis gali būti tiek pastatomas, tiek pakabinamas. Išmatavimai 20 x 15 cm. Jei pageidaujate, rėmelį galima padaryti ir kaip magnetuką (apie pageidavimą nurodykite pateikiant užsakymą).

Paprastai metrikų rėmelis dovanojamas vaikučio gimimo, krikštynų proga. Tėveliai tokia dovana nustebina naujus senelius. 

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, gimimo datą, ūgį, svorį ir gimimo valandą. Rėmelio dekoracijas (angeliukus ir kt.) galėsite pasirinkti po užsakymo pateikimo.

Rėmelį galime įpakuoti kaip dovaną (įeina permatomas įpakavimas, kaspinėlis ir atvirutė). Dovaninio įpakavimo kaina 4 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 20 x 15 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )