Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Nuotakos mergautinė pavardė dėžutėje

Nuotakos mergautinė pavardė dėžutėje

Kaina / vnt: 12 €

"Ištrauka iš scenarijaus.

Liudininkė:

Yra ir dar vienas dalykas, kurį saugojom visos kelionės metu, o dabar jau laikas atiduoti. Tiesa pasakius, tai didžiulis turtas. (Išimamas dėžutė su jaunosios mergautine pavarde.)

Jauniki, prašau šį turtą išimti, visiems pademonstruoti ir garsiai perskaityti. (Jaunikis perskaito nuotakos mergautinę pavardę.)

Na o dabar sandariai ją uždaryk ir užplombuok. (Jaunikis užklijuoja lipduką Stop.)

Bendru jaunųjų nutarimu dabar šį brangų turtą perduodame saugoti …. . Prašau ilgai uždarytos nelaikyti, panaudok giminės moteriškame pavidale pratęsimui. (Dėžutė paduodama svečiui iš nuotakos giminės.)"

Atsisveikinimas su nuotakos mergautine pavarde - vienas iš smagių vestuvinių žaidimų. Paprastai šventės metu pavardė atiduodama arba tėveliams, arba kažkam iš nuotakos giminės, kas dar gali susilaukti vaikučių.

Į komplektą įeina pavardė - magnetukas, dėžutė ir lipdukas Stop. 

Norėdami įsigyti dėžutę, parašykite nuotakos mergautinę pavardę, o mes atsiųsime jums galimus pavardės - magnetuko šriftus pasirinkimui.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 45 x 70 x 180 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )