Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Padėka-dovana liudininkams/piršliams - vyndėžė

Padėka-dovana liudininkams/piršliams - vyndėžė

Kaina / vnt: 22 €

Pasižadame niekada nepamiršti,

kiek daug padarėte dėl mūsų tokią svarbią dieną.

Dėkojame, kad buvote mūsų meilės liudininkais.

Liudininkai vestuvėse suvaidina ypatingą vaidmenį, tad jau įprasta šventės metu matyti, jog už visas įdėtas pastangas kuriant šią meilės šventę jaunieji simboliškai jiem padėkoja. Kaip padėką bei asmeninį dėmesį galite parodyti įteikdami individualiu graviravimu papuoštą vyndėžę, tarsi linkėdami po šventės, kurioje teko ne tik pasilinksminti, bet ir padirbėti, atsipalaiduoti. Medinė asmeniškai sukurtu dizainu išgraviruota dėžutė - dovanojama kaip tauraus gėrimo, dažniausiai gero vyno, saugykla. Gali būti atidaroma medinių vestuvių proga kartu su Jaunaisiais.

Užsakant šią vyndėžę atsiųsime jums dizainų variantus. Parašykite jaunųjų bei liudininkų vardus. Padėkos tekstą galime pasiūlyti arba galite parašyti jūs. Taip pat galima pasirinkti vyndėžę su užsegimu arba su spynele (pasirinkus pastarąją prie kainos prisideda 3 Eur). Prabangesnis padėkos liudininkams variantas - ąžuolinė vyndėžė.

Dažnai jaunieji įteikia ir simbolines dovanas tėveliams, kurių galite rasti čia.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 100 x 105 x 350 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )