Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Padėka Pirmos komunijos proga

Padėka Pirmos komunijos proga

Kaina / vnt: 21 €

Esi jūra gerumo, švelnumo ir meilės,

Kur galiu aš plukdyti svajonių laivus.

Tavo pasakų skliautais vaikystę nuvedus

Aš užaugsiu protingu, laimingu žmogum...

Pirmoji Komunija - tai labai graži proga parodyti dėkingumą į šventąjį sakramentą atlydėjusiems vaikučio krikšto tėveliams, ypač dėl to, kad vaikutis yra jau paaugęs ir pats supranta savo santykį su krikšto tėvais. Padėkos žodžius galite įamžinti simboliniuose atverčiamuose rėmeliuose. Sukurkite juos kartu su vaikučiu. Tegu jis ar ji padeda jums išrinkti rėmelio dekoracijas (jų pasirinkimus atsiųsime pateikus užsakymą). Galime įamžinti vaikučio rankute užrašytą padėkos žodį ar sakinuką (jei norėsite, nurodykite pastabose ir parašysime, kaip atsiųsti užrašytą vaikučio sakinuką).

Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio. Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka (ją įsidėtumėte patys pritvirtinant rėmelio viduje specialiomis lipniomis dekoracijomis). Kartu su rėmeliu į komplektą įeina ir magnetukai.

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo) ir atvirutė. Jei pageidaujate, galime įdėti ir nuotrauką. Nuotrauką atsiųskite į [email protected].

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )