Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Padėka šventės personalui

Padėka šventės personalui

Kaina / vnt: 12 €

Dažnai jaunieji klausia, kaip originaliai padėkoti jų šventę pačia gražiausia pavertusiems profesionalams. Galite jiems įteikti stilizuotą padėkos lentelę, kurią sodybos šeimininkai, makiažo ar šukuosenų meistrės, o gal muzikantai arba šventės vedėjai galės pasikabinti ant sienos patalpoje, kurioje priima savo klientus. Taip jūsų išsakyti teigiami atsiliepimai ne tik liks prisiminimui, bet ir bus graži rekomendacija naujoms šventėms.

Padėkos lentelė yra A4 formato, gali būti vertikali arba horizontali. Užsakant padėką parašykite jaunųjų vardus, šventės datą, sodybos pavadinimą/kam bus skirta padėka. Padėkos žodžiai gali būti koreguojami.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )