Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Padėklas medinių vestuvių proga

Padėklas medinių vestuvių proga

Kaina / vnt: 27 €

"Pavasaris, ruduo - jūs visada drauge,

žiema ar vasara - jūs visada šalia.

Ir šventės, ir draugai - jūs visada kartu.

Iš metų į metus gyvenimo ratu

važiuokit dar ilgai su meile ir džiaugsmu."

Simbolinė dovana jauniesiems penktųjų santuokos metų - medinių vestuvių proga - graviruotas picos padėklas. Tokia lentelė ne tik bus miela simboline dovana, bet ir praktiškai naudojamu daiktu, kaskart priminsiančiu apie gražią progą. Lentelės kraštelis papuoštas palinkėjimo žodžiais, užburiančiais šeimyninę laimę ir stiprią meilę.

Užsakius šį padėklą pastabose parašykite kam skirtas padėklas. Galite parašyti ir nuo ko jis būtų. Galite rinktis mūsų pavyzdyje esančius žodžius arba galime išgraviruoti jūsų norimą tekstą.

Taip pat galite peržiūrėti dovanas sidabrinėms vestuvių metinėms, auksinėms vestuvių metinėms, kitoms vestuvių metinėms.

Visą vestuvių metinių sąrašą rasite čia.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 30 x 30 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )