Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pakabinama dekoracija

Pakabinama dekoracija

Kaina / vnt: 20 €

Pakabinama ažūrinė dekoracija su jūsų norimu tekstu papuoš saldaus stalo ar fotosesijos vietą šventės metu. Dekoracijos skersmuo apie 30 cm. Kartu su pakabinama dekoracija įdedame lipnios gumos dekoracijos kabinimui, kuria galėsite pritvirtinti dekoraciją prie sienos ir ji nepaliks žymių nuimant dekoraciją. Jei jūsų šventės vietos siena nėra tinkama tokiai gumai naudoti, patariame naudoti tvirtesnes priemones dekoracijos kabinimui.

Pateikiant užsakymą pastabose parašykite norimą užrašo tekstą ir šventės datą. Jei jūsų šventė turi temą, galite irgi nurodyti. Tokiu atveju pasiūlysime dizainus su atitinkamos temos paveiksliukais. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 30 x 30 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )