Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pakvietimas arba padėka liudininkams/piršliams - superherojų magnetukai dėžutėje

Pakvietimas arba padėka liudininkams/piršliams - superherojų magnetukai dėžutėje

Kaina / vnt: 15 €

"Mes negalėsim ištarti "Taip", jeigu Jūsų nebus šalia."

Jau išsirinkote tuos du žmones, kurie paliudys jūsų meilę vienas kitam? Sveikinam! Pakvieskite juos taip, kad atsakymas būtų tik "sutinkame"! Įteikite personalizuotą medinę dėžutę, kurios viduje svarbusis klausimas ir linksmos SUPER liudininkų figūrėlės - magnetukai. Jie ne tik galės papuošti šaldytuvą, bet ir primins, kada gi ta svarbioji diena. 

Į kvietimą įeina medinė dekoratyvi dėžutė, dekoratyvus šienelis, graviruotas lapelis su kvietimo klausimu bei dvi figūrėlės. Dėžutės dydis 15.5 x 13 x 4 cm. Magnetuko dydis 13 cm.

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų bei liudininkų vardus. Jei jau žinote šventės datą, galite parašyti ir ją. Jei datos dar nežinote, galime jos negraviruoti. Vidiniame dėžutės dangtelyje graviruojami žodžiai liudininkams. Pateikus užsakymą atsiųsime tekstų pavyzdžius arba galite parašyti savo tekstą. Tekstų pavyzdžių taip pat rasite čia. Jei jūsų pasirinkti liudininkai nėra pora, galima gaminti dvi atskiras dėžutes.

Dėžutę su magnetukais taip pat galima įteikti piršliams/liudininkams ir kaip padėkos dovanėlę, vidinėje dangtelio pusėje išgraviravus atitinkamus padėkos žodžius.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 4 x 13 x 16 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )