Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pakvietimas arba padėka liudininkams/piršliams - superherojų magnetukai

Pakvietimas arba padėka liudininkams/piršliams - superherojų magnetukai

Kaina / vnt: 15 €

Meilė yra supergalia.

Meilei esant šalia tu gali pagyti, augti, atleisti, eiti tolyn, įkvėpti, išdrįsti…

Du gyvenimus į vieną sujungti…

Dviems širdims leisti plakti tarsi viena…

Jei sukate galvą, kaip originaliai pakviesti liudininkus ar piršlius į savo šventę, įteikite jiems štai tokią dėžutę. Dėžutės dangtelis neutralus, tiesiog meilės tema, kad sukurtų šiokią tokią intrigą ir iš karto neišduotų ją įteikiančiųjų ketinimų ;). Na o atidarius dėžutę būsimus liudininkus nustebinsite rašteliu su klausimu "ar būsite mūsų liudininkai?". Kartu įdėtos ir dvi SUPER liudininkų (ar piršlių) figūrėlės-magnetukai. Ant figūrėlės galite užrašyti liudininkų vardus bei šventės datą. Figūrėlės - magnetukai galės papuošti šaldytuvą, na o išgraviruota data primins, kada gi ta svarbioji diena ;). Galima daryti ir dvi dėžutes, jei jūsų liudininkai/piršliai nėra pora arba į dėžutę įdėti daugiau magnetukų. Gal jūsų būsimi liudininkai turi vaikutį, o gal mylimą augintinį, tad nustebinkite juos, parodydami, kad pagalvojote apie visus šeimos narius :). Vidiniame dėžutės dangtelyje galima išgraviruoti jūsų norimus kvietimo žodžius arba galite pasirinkti iš mūsų surinktų kvietimo būti liudininkais tekstų pavyzdžių.

Užsakant šią dėžutę pastabose parašykite jaunųjų vardus, jei jau žinote, šventės datą bei liudininkų vardus. Nurodykite, ar jūsų šventėje bus liudininkai ar piršliai. Jei abejojate, kuo šie vaidmenys skiriasi, viskas priklauso nuo jūsų įsivaizduojamos šventės. Tradicinėse lietuviškose vestuvėse būdavo piršliai. Vienas iš jų skiriamųjų atributų - piršlio juosta. Taip pat tam tikros šventės scenarijaus dalys yra būdingos tik vestuvėms su piršliais (pvz., antrą vestuvių dieną svočios karvojaus valgymas, piršlio karimas).
 
Magnetukai yra ~10 cm aukščio. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 4 x 13 x 16 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )