Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pakvietimas liudininkams/piršliams - galvosūkis

Pakvietimas liudininkams/piršliams - galvosūkis

Kaina / vnt: 16 €

"Kvietimo piršliams/liudininkams žodžių pavyzdys:

Mielieji, mūsų meilės galvosūkio sprendimas Jūsų rankose. Ar būsite mūsų santuokos liudininkais?"

Liudininkais jaunieji renkasi ypatingus, jiems ypač brangius bei artimus žmones. Juk jie paliudys vieną svarbiausių gyvenimo akimirkų - meilės priesaiką, kuri duoda pradžią dviejų sielų kelionei kartu. Tad visiškai natūralu ieškoti išskirtinio, ypatingo, parodančio asmeninį dėmesį ir nustebinančio būdo pakviesti šiuos žmones.

Jei jūsų pasirinkti liudininkai mėgsta ne iš karto akivaizdžius sprendimus, šis kvietimas - galvosūkis jiems puikiai tiks. Nustebinkite būsimus liudininkus įteikdami dėžutę, kurios viršelis nieko neišduoda apie tikruosius susitikimo ketinimus. Detalės dėžutėje tegu bus netvarkingai subertos. Pakvieskite jas išberti ant stalo. Tegu būsimi liudininkai pirmiausia perskaito dėžutės dugne išgraviruotus žodžius, kviečiančius sudėlioti galvosūkį. Na, o jį baigus dėlioti pasimatys ir svarbiausias klausimas, atsakymas į kurį įdedamas širdelėje "Taip"!

Užsakant šį galvosūkį pastabose parašykite jaunųjų vardus, jei jau žinote, šventės datą bei liudininkų vardus. Nurodykite, ar jūsų šventėje bus liudininkai ar piršliai. Jei abejojate, kuo šie vaidmenys skiriasi, viskas priklauso nuo jūsų įsivaizduojamos šventės. Tradicinėse lietuviškose vestuvėse būdavo piršliai. Vienas iš jų skiriamųjų atributų - piršlio juosta. Taip pat tam tikros šventės scenarijaus dalys yra būdingos tik vestuvėms su piršliais (pvz., antrą vestuvių dieną svočios karvojaus valgymas, piršlio karimas).

Dėžutės išmatavimai 16x16x2 cm.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 2 x 16 x 16 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )