Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pasižadėjimai seneliams su vaikučio gimimo metrikais

Pasižadėjimai seneliams su vaikučio gimimo metrikais

Kaina / vnt: 23 €

 

Rėmelis seneliams nuo anūkėlio/-ės su pasižadėjimais ir vaikučio gimimo metrikais. Tekstas, dizainas ir paveikslėliai derinami asmeniškai.

Tai rėmelis su svarbiausia vaikučio gimimo informacija: ūgiu, svoriu, gimimo valanda, pagrindiniais horoskopiniais duomenimis, vardadienio datomis bei sveikinimo ar padėkos tekstu. Į rėmelį dedama nuotrauka, kurios dydis 18x13cm. Paties rėmelio išmatavimai 39.5x21cm.

Gaminimas užtrunka vidutiniškai porą savaičių. Jei reikia skubiau, parašykite iki kada norėtumėte gauti užsakymą arba susisiekite tel. 864329450.

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, gimimo datą, ūgį, svorį ir gimimo valandą. Rėmelio dekoracijas (angeliukus ir kt.) galėsite pasirinkti po užsakymo pateikimo.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 210 x 395 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )