Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pasižadėjimai seneliams

Pasižadėjimai seneliams

Kaina / vnt: 10 €

Senelių pasižadėjimų teksto pavyzdys:

Mes, seneliai, pasižadame kiekvieną vasarą leisti drauge ir ugdyti šiuos anūko gebėjimus:

MENINIUS – nepykti ir padėti piešti ant sienų, tvorų, langų, mašinų ar kitų tam reikalui neskirtų vietų.
Skatinti SAVARANKIŠKUMĄ – leisti ravėti gėlynus, daržus, skinti dar neprinokusias braškes ar pomidorus.
Lavinti DEGUSTATORIAUS receptorius – pirkti daug ledų, saldumynų, tortų ar kitų skanumynų, kuriuos draudžia tėvai. Nepykti, jei atidarę ras tuščias saldainių dėžutes.
Padėti tobulinti NARDYMO gebėjimus – leisti anūkui maudytis balose, vandens kibiruose ar kitose vietose kur bus vandens, ir nepykti, jei grįš šlapias.
Padėti SLĖPTI išdaigas nuo tėvų.
Skatinti FINANSINIUS gebėjimus – leisti suskaičiuoti ir pasidalinti gaunama pensija.
Kad ir kas nutiktų, PAŽADAME tvirtai laikytis savo įsipareigojimų.

Viena iš tradicinių krikštynų dalių - senelių pagerbimas įteikiant jiems simbolinę dovaną nuo anūko ar anūkės. Dovaną gali įteikti tiek vaikučio tėveliai, tiek krikšto tėveliai - viskas priklauso nuo jūsų susitarimo. Šventę paįvairins ir pralinksmins svečius humoristinių pasižadėjimų skaitymas, po kurio ir įteikiamos dovanos. Dažnai seneliai nepasiima akinių prie stalo, tad rekomenduojame pasižadėjimus skaityti šventės vedantįjį (pvz. skaito krikšto tėveliai), o seneliai tegu tik patvirtina kiekvieną punktą žodeliu "pasižadu". Kad pasižadėjimai liktų seneliams atminimui, galima juos išgraviruoti ant medinės lentelės - magnetuko. Pasižadėjimai taip pat graviruojami ant pjaustymo lentelės ar dėžutės mentelei/plaktukui.

Galite pasirinkti jau paruoštus pasižadėjimų tekstus arba galima sukurti individualius pasižadėjimus humoro forma. Juos galite atsiųsti jūs arba trumpai parašyti apie senelius (kaip vadinami, pvz. baba, diedukas, ką dirba, gyvena name ar bute, kuo mėgsta užsiimti, gal senelis gamina skanų plovą ar mėgsta žvejoti ir pan.), o pasižadėjimus parašysime mes ;) . 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 20 x 21 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )