Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pastatomas žodis - Kalėdos

Pastatomas žodis - Kalėdos

Kaina / vnt: 20 €

Individualaus dizaino žodis Kalėdos ar kitas Jūsų norimas pastatomas žodis ne tik papuoš Jūsų šventę, bet ir liks mielu prisiminimu apie ypatingą dieną. Jei tai bus jūsų vaikučio vardas - vėliau juo galėsite dekoruoti vaiko kambarį.

Užsisakius pastatomą žodį, jums pateiksime kelis dizaino variantus, iš kurių galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkantį. Jei šventėje dominuoja tam tikra tema ar tiksliai žinote norimo šrifto pavadinimą, nurodykite jį ir galėsime pagaminti prie kitų dekoro detalių derantį žodį. Raidžių aukštis priklauso nuo pasirinkto šrifto bei dizaino. Žodžio storis toks, kad stabiliai stovėtų ant pagrindo. Užrašą galima dažyti pasirinkta spalva (galima dažyti tik priekį/nugarą arba visą užrašą, t.y. ir šonus). Dažymo kaina priklauso nuo pasirinktos spalvos ir dažymo būdo (5-10 eur).

Kaina nurodyta vieno žodžio, kurio ilgis iki 50 cm, o spalva - natūrali medienos.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 50 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )