Parduotuve

Pirmosios pagalbos santuokos krizei spręsti dėžė

Kaina / vnt: 15 €

Pirmosios pagalbos santuokos krizei spręsti dėžė - tai speciali vyno dėžė su spynele, pagaminta iš medžio masyvo. Į ją specialios ceremonijos metu (kai jaunieji su pulku ir piršliais važiuoja į gamtą) sudedami jaunųjų vienas kitam parašyti meilės laiškai ir vyno butelis. Dėžė užrakinama su spynele. Raktai įteikiami jauniesiems, kad šie atidarytų kai bus sunku, kai iškils pirmasis kivirčas. Tada reikėtų atidaryti dėžę, perskaityti vienas kitam parašytus meilės laiškus ir susitaikius išgerti kartu vyną. Jei per pirmuosius penkerius metus nebus progos dėžei atidaryti, tada butelį reikėtų atkimšti penktųjų vestuvių metinių proga.

Užsakant dėžutę pridedami du lapai/anketos meilės laiškams rašyti.

Vyndėžė pagaminta standartiniam vyno buteliui (taip pat telpa ir šampano butelis). Esant nestandartiniam buteliui, reikėtų pasitikslinti dėl dėžutės dydžio.

Dėžutę galima graviruoti. Graviravimo kaina neįskaičiuota į gaminio kainą. Ji priklauso nuo užrašo ir paveikslėlio dydžio. Užsakymas gaminamas apie 2 savaites. Užsisakykite ir su jumis susisieksime dėl užsakymo detalių. 

Maketas derinamas asneniškai.

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 9 x 11 x 34 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )