Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pirmosios pagalbos santuokos krizei spręsti dėžė

Pirmosios pagalbos santuokos krizei spręsti dėžė

Kaina / vnt: 24 €

Pirmosios pagalbos santuokos krizei spręsti dėžė - tai speciali vyno dėžė su spynele, pagaminta iš medžio masyvo. Į ją specialios ceremonijos metu (kai jaunieji su pulku ir piršliais važiuoja į gamtą) sudedami jaunųjų vienas kitam parašyti meilės laiškai ir vyno butelis. Dėžė užrakinama su spynele. Raktai įteikiami jauniesiems, kad šie atidarytų kai bus sunku, kai iškils pirmasis kivirčas. Tada reikėtų atidaryti dėžę, perskaityti vienas kitam parašytus meilės laiškus ir susitaikius išgerti kartu vyną. Jei per pirmuosius penkerius metus nebus progos dėžei atidaryti, tada butelį reikėtų atkimšti penktųjų vestuvių metinių proga.

Vyndėžė pagaminta standartiniam vyno buteliui (taip pat telpa ir šampano butelis). Esant nestandartiniam buteliui, reikėtų pasitikslinti dėl dėžutės dydžio.

Dėžutė graviruojama pasirinktu paveikslėliu ir užrašu. Užsakymas gaminamas apie 2 savaites. 

Papilomai galime pridėti:

  • meilės laiškus, kuriuos, prieš uždarant dėžutę, jaunieji turi parašyti vienas kitam, užpildydami trūkstamas vietas. Kaina 2 eur (du laiškai ir du gražūs vokai).

  • gražius vokus ir anketas:

(a) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią jaunieji pildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, didžiausius norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (Kaina 1,2 Eur)

(b) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Jį jaunieji užpildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima gimus pirmam vaikeliui. Anketoje bus gražiausi vaikučių vardai, įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama bus jaunieji, gražiausi dalykai, kuriuos norės parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1,2 Eur)

(c) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Jį jaunieji užpildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jaunųjų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1,2 Eur)

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 9 x 11 x 34 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )