Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pirmųjų gyvenimo metų knyga

Kaina / vnt: 26 €

Tu išmintingas, vaike. Taip greit nusišluostai ašaras ir vėl juokiesi. Aš mokausi iš tavęs.

Nedėkok man už tai, kad esu tavo mama - tai aš tau dėkoju už motinystę. 

Nedėkok man už meilę - aš pati iš tavęs ją geriu. Suirzusią, griežtą, negerą, negražią, - tu myli mane visokią. 

Kad ir ką padaryčiau, seki paskui mane, glaudiesi ir manimi pasitiki. 

Tik tu taip gali, mano vaike. Aš mokausi iš tavęs.

Nedėkok, kad tave auginu, - aš augu kartu su tavim. 

Nedėkok, kad maitinu ir aprengiu, - alkaną ir sužvarbusią tu mane sušildai.

Niekada nesijausk man skolingas. 

Apsikabinkime stipriai, nes galėjome ir nesusitikti.

Pirmųjų gyvenimo metų knyga yra patogaus dydžio - A5 formato (kaip pusė A4 lapo). Knygos viršelio dizainas ir užrašas derinamas asmeniškai. Tokią knygą galima padovanoti gimus vaikučiui, kad tėveliai pildytų pirmųjų mažylio gyvenimo metų informaciją. Taip pat ji gali būti sentimentalus pirmojo gimtadienio prisiminimas.

Knygos spauda derinama asmeniškai. Į knygą įeina:

 • Tėvelių laiškai vaikučiui (lapas su voku ir du lapai laiškams, gali būti tiek tušti lapai, tiek anketos, kurias bus lengviau užpildyti tėveliams).
 • Skyrelis "šeimos tradicijos" (jam skiriami 3 lapai), kuriame galite surašyti, kaip jūs švenčiate Kalėdas, Velykas, kitas svarbias šventes, kokie tradiciniai žaidimai, veiklos, patiekalai ir pan. Galite pažymėti, kurias tradicijas perėmėte iš kurių senelių.
 • Skyrelis "Juokingi pokalbiai" (jam skiriami 3 lapai), kuriame galite pažymėti pirmuosius vaikučio žodžius, juokingas frazes bei situacijas.
 • Skyrelis "Ko pati/pats neprisiminsiu" (jam skiriami 3 lapai), kuriame galite užrašyti svarbiausius vaikučio gyvenimo įvykius, pavyzdžiui, apie grįžimą namo iš gimdymo namų, pirmuosius sveikinimus, pirmuosius kartus, kai kažką išmoko padaryti ir pan.
 • Lapas "Aš ir mano šeima", kuriame sužymėsite svarbiausią gimimo istoriją (ūgis, svoris, plaukų spalva, seneliai, vardo rinkimo istorija ir kt.).
 • Lapas "Mano delniukas", kuriame išsaugosite vaikučio delniuko antspaudą. 

Papildomai į knygą galime įsegti šiuos lapus:

 • Lapai delniuko antspaudui gimus bei vienerių metų (kaina 0.5 Eur)
 • Lapas pėdutės antspaudui (gimus ir vienerių metų - kaina 0.5 Eur).
 • Gimtadienio anketos, kurias pildo svečiai (anketos kaina 0.25 Eur/vnt.).
 • Žaidimas "Baltas lapas", kurį pildo svečiai pirmojo gimtadienio metu (lapas užpildomas savybėmis ir palinkėjimais vaikučiui taip, kad neliktų jokios vietos blogoms savybėms), taip užburiant, kad vaikutis augs geras ir laimingas (kaina 0.5 Eur).
 • Tušti lapai (kaina 0.15 Eur/vnt).
 • Knygą galima įdėti į medinę graviruotą dėžute (dėžutės matmenys: 16.5 x 26 x 6 cm). Kaina 6 Eur.

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą ir datą, kuriai reikalinga knyga. Jei norėsite papildomos spaudos, parašykite, kokios. Su jumis susisieksime suderinti užsakymo detales ir dizainą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 210 x 148 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )