Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Piršlių patarimai jauniesiems dėžutėse - 2 vnt. komplektas

Piršlių patarimai jauniesiems dėžutėse - 2 vnt. komplektas

Kaina / vnt: 28 €

"Santuokos patarimas: yra mažesnė tikimybė, kad tavo žmona su tavimi ginčysis, jei tu užsiimsi namų tvarkymu." 

Viena iš linksmų vestuvių tradicijų - jaunųjų "įšventinimas" į šeimininkus (gaspadorius). Ši garbinga pareiga atitenka liudininkams arba piršliams, kaip turintiems didelę santuokinę patirtį. Jauniesiems galite įteikti praktiškas simbolines dovanėles - mentelę ir plaktuką, tačiau įpakuokite jas dėžutėse kartu su linksmais patarimais, kaip puoselėti santuoką.

Rankų darbo medinė dėžutė, kurioje "Tikros damos instrumentas" - kokybiška medžio masyvo graviruota mentelė ir "Rimto vyro įrankis" - graviruotas plaktukas. Dėžutės viršelio dizainas, tekstas ir paveikslėlis vidinėje dangtelio pusėje derinami individualiai. Graviruojamas tekstas ir paveikslėlis ant mentelės ir plaktuko taip pat derinami asmeniškai. 

Perkant vieną dėžutę kaina po 15 eur.

PASTABA: Jei norite būtent Forte Tools plaktuko (su juodais galais), komplekto kaina 32 Eur

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 6 x 15 x 34 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )