Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pranešimas būsimiems seneliams

Pranešimas būsimiems seneliams

Kaina / vnt: 21 €

"tik patys geriausi tėveliai paaukštinami iki senelių"

Jei ieškote, kaip originaliai ir įdomiai pranešti tėveliams džiugią žinią - kad šie bus seneliai, galite įteikti atverčiamus rėmelius. Šių rėmelių - dėžutės viršelis nieko neišduos apie artėjančią ypatingą progą. Tik atidarius rėmelius matoma informacija apie tapimą seneliais. Į rėmelius galite įdėti ultragarso nuotrauką ar nuotrauką su užuomina apie vaikučio laukimą (pvz. kai jūs laikote vaikiškus batelius). Pranešimo žodžius galite pasirinkti iš mūsų pavyzdžių arba atsiųsti savo teksto variantą. Kartu su rėmeliu komplektuke yra ir magnetukas, kurį galima klijuoti ant šaldytuvo, kad primintų apie džiugų laukimą.

Norėdami užsakyti rėmelį, parašykite jūsų ir būsimų senelių vardus. Galite parašyti planuojamą gimimo mėnesį, jei norite, kad magnetuke jis būtų pažymėtas.

Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio. Į rėmelį dedama ultragarso arba nuotrauka, kurios matmenys iki 10 x 15 cm.

Kitas pranešimo būsimiems seneliams variantas - dėlionė.

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo) ir atvirutė. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )