Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Prašymai arba pasižadėjimai seneliams krikštynų proga

Prašymai arba pasižadėjimai seneliams krikštynų proga

Kaina / vnt: 14 €

Ištrauka iš scenarijaus įteikiant dovaną seneliams:

"Ačiū močiutei Genutei. Sveikiname pradedant naują darbą! Su viršininke mes susimirksėjome, sakė, kad atlyginimas apkabinimais ir bučiniais uogiene padažytomis lūpytėmis - garantuoti. O čia jums ir darbo įrankis, kad turėtumėte ant ko pjaustyti morkytes, bulvytes ir visa kita bei ruoštumėte anūkėlei gardžiausias sriubas. O kartu ir pasižadėjimus ant vienos pusės surašėme, kad karts nuo karto pasikartotumėt."

Simbolinių dovanėlių seneliams įteikimas - viena iš krikštynų tradicijų. Paprastai prieš tai seneliai gali būti išbandomi užduotėlėmis, o patikrinus jų tinkamumą skaitomi senelių pažadai. Dažniausiai išbandymai ir apdovanojimai atliekami pirmoje šventės dalyje.

Tekinto medžio masyvo padėkliukas bus ne tik graži, bet ir praktiška dovana seneliams. Užsakant šią dovaną pastabose parašykite vaikučio vardą ir krikštynų datą. Galite parašyti senelių vardus bei kaip jie vadinami (pvz. baba, diedukas, bočius ir pan.). Paveikslėlį galima pasirinkti iš mūsų galerijos, kurios nuorodą atsiųsime pateikus užsakymą.

Apvalios lentelės dydis 25cm skersmens, stačiakampės (primenančios skrebutį) 20x25 cm. Jos gali būti naudojamos kaip pusryčių lėkštutės, nes apvali ertmė puikiai pritaikyta kiaušiniui įstatyti. Lentelės pagamintos iš medžio masyvo, padengtos specialiu ekologišku aliejumi, kad ilgiau tarnautų ir išliktų kaip naujos.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 25 x 25 x 2 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )