Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Rėmelis - metrikai su nuotrauka

Kaina / vnt: 16 €

"Linkiu tau patirti laukinę, kupiną laisvės vaikystę.

Bėgiojimą basomis po pievas, dideles ir mažas balutes. 

Kibirkštėles akyse, kur susimaišiusi laimė, šėlionės ir džiaugsmas.

Tyrinėjimus, tau tokius didelius ir svarbius. Pripildančius tave neramumo, užsidegimo lipti, eiti, įveikti kliūtis.

Šūkavimus garsumu proporcingus viduje siaučiančiam jausmų uraganui, visiškai užsimirštant, kur esi ir kad gal reiktų elgtis tyliau.

Mylimiausios dainos begalinį dainavimą visą kelią grįžtant namo.

Nuostabos kupiną žvilgsnį išvydus paprasčiausią varlytę.

Svajones apie įveiktus ir dar neįkoptus kalnus, neišbraidytas purvo balas.

Buvimą tobulu netvarkos ir džiaugsmingo chaoso kūrėju, kuris dega noru pasileisti bėgti per žvaigždžių nusėtas lankas.

Linkiu iš visos širdies nors trumpam patirti laukinę vaikystę."

 

Rėmelis su svarbiausia vaikučio gimimo informacija: ūgiu, svoriu, gimimo valanda, pagrindiniais horoskopiniais duomenimis, vardo reikšme ir vardadienio datomis. Toks rėmelis papuoš jūsų vaikučio kambarį, o ir liks mielu prisiminimu. Į rėmelį dedama nuotrauka, kurios dydis 18x13cm. Paties rėmelio išmatavimai 29.5x21cm. Rėmelis gali būti tiek pastatomas, tiek pakabinamas. Lengvai įsideda nuotrauka, o esant reikalui gali būti pakeista kita.

Paprastai metrikų rėmelis dovanojamas vaikučio gimimo, krikštynų proga. Tėveliai tokia dovana nustebina naujus senelius. Rėmelis taip pat tinka ir piniginei dovanai įteikti (vietoj nuotraukos dedamas sveikinimas su vieta, kur kaspinėlio pagalba pririšami pinigai).

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, gimimo datą, ūgį, svorį ir gimimo valandą. Rėmelio dekoracijas (angeliukus ir kt.) galėsite pasirinkti po užsakymo pateikimo.

Rėmelį galime įpakuoti kaip dovaną (įeina permatomas įpakavimas, kortelė su sveikinimu, dedama vietoj nuotraukos, kaspinėlis ir atvirutė). Dovaninio įpakavimo kaina 4 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 210 x 295 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )