Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Rėmelis mylimiems seneliams

Rėmelis mylimiems seneliams

Kaina / vnt: 21 €

Išmintis, gerumas, atsakomybės jausmas, šypsena ir parama - tai tik keletas dalykų, kurių jūs, brangūs seneliai mane išmokėte.
Esu jums be galo dėkingas už visa tai.
Mano didžiausias Kalėdinis noras jums, mylimi seneliai, kad būtumėte sveiki, linksmi ir laimingi ir kad sulauktumėte dar 100-o kitų Kalėdų!

Ypatingiems žmonėms - seneliams - ypatinga dovana. Įteikite jiems Kalėdinius rėmelius, kurių sukūrime dalyvausite ir jūs: pasirinksite sveikinimo žodžius bei dekoracijas. Į rėmelį galite įdėti jūsų šeimos Kalėdinę nuotrauką. Tokie rėmeliai kaip dovana puikiai tinka ir toliau gyvenantiems seneliams, kurių aplankyti galbūt neturite galimybės, tad ypatingą pasveikinimą galite išsiųsti paštu.

Sveikinimo žodžius galite atsiųsti savo arba galite pasirinkti iš mūsų pavyzdžių.

Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio. Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka. Kartu su rėmeliu į komplektuką įeina ir Kalėdinis žaisliukas su palinkėjimais.

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei nuotrauka.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )