Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Rėmelis - padėka pasaulyje geriausiam tėčiui

Rėmelis - padėka pasaulyje geriausiam tėčiui

Kaina / vnt: 21 €

Dievas paėmė kalno stiprybę,

ąžuolo didingumą,

vasaros saulės šilumą,

nutilusios jūros ramybę,

dosnią gamtos prigimtį,

guodžiantį nakties delną,

amžių išmintį,

erelio skrydžio jėgą,

pavasarinio rytmečio džiaugsmą,

tvirčiausios uolos tikėjimą,

amžinybės kantrybę.

Tada Dievas visas šias savybes sumaišė ir kai daugiau nebebuvo ko pridėti,

Jis žinojo, kad Jo kūrinys užbaigtas.

Ir pavadino jį... Tėčiu.

Tėtis - vienas iš dviejų svarbiausių žmonių vaikučio gyvenime. Ypatingas dėmesys bei jo, kaip tėvo, vaidmens įvertinimas svarbus kiekvienam vaikutį auginančiam vyrui. Šis padėkos tėčiui rėmelis ne tik pradžiugins jo gavėją, bet ir padės kurti bei palaikyti svarbų bei artimą sūnaus ar dukters ir tėčio ryšį. Mūsų patarimas: pasistenkite, kad rėmelį įteiktų pats vaikutis. Jei jis jau pakankamai didelis, kad mokėtų užkabinti medalį, tegu tai padaro pats.

Rėmelis kuriamas kartu su jumis, tad galėsite pasirinkti rėmelio viršelio dekoravimą, pakeisti tekstą į jūsų norimą. Jei vaikutis jau moka rašyti, galima išgraviruoti net ir jo rankute užrašytus žodžius, pavyzdžiui "Myliu tėtį".

Rėmelis 19 x 14 cm formato, 3 cm storio. Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka (ją įsidėtumėte patys pritvirtinant rėmelio viduje specialiomis lipniomis dekoracijomis). Kartu su rėmeliu į komplektą įeina ir medalis, kurio antroje pusėje yra magnetukai, tad vėliau galėsite išimti raištelį, o medalį priklijuoti ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus.

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo) ir atvirutė. Jei pageidaujate, galime įdėti ir nuotrauką. Nuotrauką atsiųskite į [email protected].

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )