Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Susitaikymo skrynelė - didelė

Susitaikymo skrynelė - didelė

Kaina / vnt: 19 €

Ištrauka iš vestuvių scenarijaus:

Piršlienė:

Irma ir Nerijau, šiandien Jūsų jaunystės ir meilės šventė. Šventė, kuriai lemta tęstis visą gyvenimą. Tad labai prašome popieriaus lape suguldyti žodžius, skirtus vienas kitam, kurių dar nespėjote vienas kitam pasakyti, tačiau bijote pamiršti. Išklokite popieriuje jausmą, kuris apėmė prisiekus mylėti amžinai.

Jaunieji ant popieriaus surašo meilės laiškus vienas kitam.

Piršlienė:

Kaip sakoma, nėra namų be dūmų. Todėl užbėgdami visiems įvykiams už akių, norime Jums padovanoti pirmosios pagalbos santuokos krizei spręsti skrynutę. Ji skirta tam atvejui, kai bus labai sunku ar kai kils pirmasis itin rimtas barnis. Kad jums nereikėtų bėgti ieškoti draugo ar draugės peties, o kartu susėtumėt, atsidarytumėt šią skrynią, uždegtumėt žvakę, perskaitytumėt vienas kitam parašytus gražius žodžius, pasimėgautumėte vynu ir susitaikytumėte. Na, o jei per pirmuosius penkerius metus nebus progos skrynelei atidaryti, tada vyną reiktų atkimšti penktųjų vestuvių metinių proga.

 

Sudedami jaunųjų laiškai ir paduodama vyndėžė jauniesiems.

Susitaikymo skrynelė - tai medinė vyno dėželė su spynele. Į ją specialios ceremonijos metu, kai jaunieji su pulku ir piršliais važiuoja į gamtą, sudedami jaunųjų vienas kitam parašyti meilės laiškai, vyno butelis ir žvakė. Dėžė užrakinama su spynele. Raktai įteikiami jauniesiems, kad šie atidarytų kai bus sunku, kai iškils pirmasis kivirčas. Tada reikėtų atidaryti dėžę, užsidegti žvakę, perskaityti vienas kitam parašytus meilės laiškus ir susitaikius išgerti po taurę vyno. Jei per pirmuosius penkerius metus nebus progos dėžei atidaryti, tada butelį reikėtų atkimšti penktųjų vestuvių metinių proga.

Vyndėžė yra didelė, pagaminta standartiniam vyno buteliui (taip pat telpa ir šampano butelis) ir žvakei įdėti. 

Maketas derinamas asmeniškai.

Papilomai galime pridėti:

  • meilės laiškus, kuriuos, prieš uždarant dėžutę, jaunieji turi parašyti vienas kitam, užpildydami trūkstamas vietas. Kaina 2 eur (du laiškai ir du gražūs vokai).

  • gražius vokus ir anketas:

(a) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią jaunieji pildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, didžiausius norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (Kaina 1,2 Eur)

 

(b) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Jį jaunieji užpildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima gimus pirmam vaikeliui. Anketoje bus gražiausi vaikučių vardai, įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama bus jaunieji, gražiausi dalykai, kuriuos norės parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1,2 Eur)

 

(c) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Jį jaunieji užpildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jaunųjų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1,2 Eur)

 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )