Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Susitaikymo skrynelė - didelė

Susitaikymo skrynelė - didelė

Kaina / vnt: 16 €

Susitaikymo skrynelė - tai medinė vyno dėželė su spynele. Į ją specialios ceremonijos metu, kai jaunieji su pulku ir piršliais važiuoja į gamtą, sudedami jaunųjų vienas kitam parašyti meilės laiškai, vyno butelis ir žvakė. Dėžė užrakinama su spynele. Raktai įteikiami jauniesiems, kad šie atidarytų kai bus sunku, kai iškils pirmasis kivirčas. Tada reikėtų atidaryti dėžę, užsidegti žvakę, perskaityti vienas kitam parašytus meilės laiškus ir susitaikius išgerti po taurę vyno. Jei per pirmuosius penkerius metus nebus progos dėžei atidaryti, tada butelį reikėtų atkimšti penktųjų vestuvių metinių proga.

Vyndėžė yra didelė, pagaminta standartiniam vyno buteliui (taip pat telpa ir šampano butelis) ir žvakei įdėti. 

Maketas derinamas asmeniškai.

Papilomai galime pridėti:

  • meilės laiškus, kuriuos, prieš uždarant dėžutę, jaunieji turi parašyti vienas kitam, užpildydami trūkstamas vietas. Kaina 2 eur (du laiškai ir du gražūs vokai).

  • gražius vokus ir anketas:

(a) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią jaunieji pildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, didžiausius norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (Kaina 1,2 Eur)

 

(b) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Jį jaunieji užpildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima gimus pirmam vaikeliui. Anketoje bus gražiausi vaikučių vardai, įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama bus jaunieji, gražiausi dalykai, kuriuos norės parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1,2 Eur)

 

(c) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Jį jaunieji užpildo kartu, įdeda į voką ir jį užklijuoja. Atplėšti galima dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jaunųjų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1,2 Eur)

 

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )