Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Svečių palinkėjimų albumas Mes trise

Svečių palinkėjimų albumas Mes trise

Kaina / vnt: 43 €

Turėti kur sugrįžti yra NAMAI.

Turėti ką mylėti yra ŠEIMA.

Turėti šiuos abu dalykus yra PALAIMA gyvenime.

Jei jūsų šventė dviguba - kartu paminėsite vestuves ir krikštynas, ši knyga puikiai tiks svečių palinkėjimams išsaugoti. Specialiai tokiai progai sukūrėme tiek knygos viršelį, tiek ir anketų klausimus. Apie mūsų palinkėjimų knygas (vestuvių palinkėjimų knygos video galite pasižiūrėti planuokpati youtube kanale):

 • tinkama klijuoti nuotraukoms, nes lapai stori.
 • knygą bet kada galėsite papildyti naujais lapais (lengva įsegti atidarius susegimo žiedus, lapo formatas standartinis A4, skylutės standartinėse vietose).
 • anketas galite išsegti ir jas svečiai pildys kaip korteles, tad nebus "spūsties" pildant knygą.
 • Palinkėjimų knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę, į kurią kartu tilps bei bus patogiai saugomi ir palinkėjimų atvirukai.
 • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos momentinei nuotraukai įklijuoti. Nuotraukos formatai gali būti įvairūs, taip pat Fotoveidrodžio nuotrauka.
 • galėsite pasirinkti norimą knygos spalvą.
 • jei nerandate jums patinkančio knygos dizaino tarp mūsų pavyzdžių, galėsime sukurti jį pagal jūsų norus.

Į nurodytą kainą įeina vestuvių palinkėjimų albumo viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 svečių palinkėjimų knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau anketų, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.5 eur (be spaudos 0,35 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 4 eur). 

Papildomai į vestuvių fotoknygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų šventės metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 1 eur), 

(b) Šventės dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 2 eur.) 

(c) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 1 eur)

(d) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 2.2 Eur)

(e) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (1 Eur - bendras lapas abiems močiutėms).

(f) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (1 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 2 Eur).

(g) lapas "laiškai nuo tėvelių" - specialus lapas, skirtas vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo tėveliai ir įdeda į voką. Gali būti arba tuščias lapas, arba speciali anketa. Jį galima užklijuoti ir nurodyti, kokia proga/po kiek metų vaikutis gali atsidaryti ir perskaityti (2 Eur).

(h) lapas "laiškai nuo krikšto tėvelių" - specialus lapas su palinkėjimu ir vieta vokui bei du dekoratyvaus laiškinio popieriaus lapai, kuriuos užpildo krikšto tėveliai ir įdeda į voką. Gali būti arba tuščias lapas, arba speciali anketa. Galima užklijuoti bei ant voko nurodyti, kada jį reiktų atplėšti (2 Eur). 

Pateikiant užsakymą parašykite, kokio užrašo norėsite ant knygos viršelio (gali būti vardai, jūsų šeimos pavardė ar jūsų inicialai), šventės datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Knygos viršelio fono spalvas bei anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Palinkėjimų knygai su vieta momentinėms nuotraukoms parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

 • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
 • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
 • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
 • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 5 cm x 15 cm

Jei mūsų dizainų pavyzdžiuose nematote norimo palinkėjimų knygos dizaino, parašykite savo viziją, galėsim padėti įgyvendinti. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ .

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )