Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Svečių palinkėjimų albumas vestuvių metinėms

Svečių palinkėjimų albumas vestuvių metinėms

Kaina / vnt: 43 €

Vestuvių palinkėjimų albumas sidabrinėms, auksinėms, rubininėms ar kitoms vestuvių metinėms. Linkėjimų knygoje įsegtos šmaikščios anketos, kurias svečiams bus įdomu pildyti. Taip pat gali būti vieta momentinei nuotraukai, kad šventės metu svečiai galėtų nusifotografuoti ir ją įklijuoti. Knyga svečių palinkėjimams taip pat yra graži simbolinė dovana, kurią sukaktuvininkams gali įteikti jų santuokos liudininkai arba vaikai.

Mūsų gaminamas vestuvių palinkėjimų albumas (vestuvių knygos video galite pasižiūrėti planuokpati youtube kanale):

  • individualaus dizaino (galite pasirinkti iš mūsų pavyzdžių arba parašyti, kaip jūs norėtumėte, įsivaizduotumėte viršelį) veliūriniu arba aksominiu viršeliu.
  • A4 formato (horizontalus arba vertikalus).
  • lapai susegami žiedais, tad knygą lengvai galėsite papildyti naujais lapais patys (pvz. įsegti daugiau nuotraukų).
  • Palinkėjimų knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę, į kurią kartu tilps bei bus patogiai saugomi ir palinkėjimų atvirukai.
  • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos momentinei nuotraukai įklijuoti. Nuotraukos formatai gali būti įvairūs, taip pat Fotoveidrodžio nuotrauka.
  • lapai yra storesni, tad tinka ir nuotraukų klijavimui.

Į nurodytą kainą įeina vestuvių palinkėjimų fotoknygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 palinkėjimų knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau anketų, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.5 eur (be spaudos 0,35 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 4 eur). 

Papildomai į vestuvių fotoknygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 2 eur.) 

(b) Lapas bendrai visų šventės svečių nuotraukai įklijuoti (kaina 0.5 eur)

Pateikiant užsakymą parašykite sukaktuvininkų vardus, vestuvių datą, kokia tai sukaktis (auksinės vestuvės, sidabrinės ir pan.), jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Svečių palinkėjimų knygos viršelių variantus būtent su jūsų inicialais, viršelio spalvas bei anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Palinkėjimų knygai su vieta momentinėms nuotraukoms parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 5 cm x 15 cm

Kartu su palinkėjimų knyga galite užsakyti graviruotą medinį rašiklį bei pastatomą užrašą palinkėjimų kampeliui dekoruoti.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )