Parduotuve

Svečių palinkėjimų knyga A4 formato

Kaina / vnt: 18 €

Svečių palinkėjimų knyga mediniu viršeliu. A4 formato lapai susegami žiedais. Knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę. Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Galima pasirinkti įvairaus storio, spalvos bei faktūros lapus. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa, gali būti numatytos vietos nuotraukai įklijuoti. Užsisakius šį palinkėjimų albumą, daugiau idėjų, ką albume galima individualizuoti ir pritaikyti būtent jūsų šventei, pasiūlysime asmeniškai.

Į nurodytą kainą įeina palinkėjimų knygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, vidinių knygos lapų maketas. Palinkėjimų knygos kaina pateikta neįtraukus spausdintų lapų kainos. Dekoratyvaus kieto vidinio lapo kaina su spauda 0.45 eur (be spaudos 0,3 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 2eur). 

Papildomai į knygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 0,45eur), 

(b) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 1eur.) 

(c) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 0,45eur)

(d) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (1.2 Eur)

(e) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1.2 Eur)

(f) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1.2 Eur)

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 0 x 297 x 235 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )