Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Svečių palinkėjimų knyga A5 formato

Svečių palinkėjimų knyga A5 formato

Kaina / vnt: 26 €

Kaip smagu praėjus šventei atsiversti knygą, peržiūrėti užfiksuotas akimirkas bei įamžintus brangiausių žmonių žodžius. Tai gali būti tiesiog palinkėjimas. Tačiau galima įtraukti ir keletą šmaikščių ar rimtesnių klausimų. Gal besilaukiant vaikelio būtent ši knyga taps įkvėpimu renkantis vardą (tereikia į anketą įtraukti klausimą, kad svečiai surašytų jiems gražiausius vardus ;)). O gal kartu su vyru svarstysite, kaip paminėti jūsų vestuvių sukaktuves? Atsiverskite svečių knygą ir peržvelkite surašytas idėjas (žinoma, jei norėsite įtraukti tokį klausimą :)).

Svečių palinkėjimų knyga:

  • individualaus dizaino, atspindinčio Jūsų norus, pomėgius bei asmenybes, mediniu viršeliu.
  • A5 formato (kaip pusė A4 lapo - 148 x 210 mm).
  • lapai susegami žiedais.
  • Knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę.
  • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa, jei reikia - su numatyta vieta nuotraukai įklijuoti arba paveikslėliui nupiešti.

Į nurodytą kainą įeina palinkėjimų knygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, įvadinis lapas ir 20 knygos lapų su pasirinkta spauda. Daugiau lapų galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.25 eur (be spaudos 0,15 eur)

Dėžutės matmenys: 16.5 x 26 x 6 cm. 

Knygos matmenys: 14.8 x 21 cm

Papildomai į knygą galime įdėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis Jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 0,45eur), 

(b) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapyje pažymėta santuokos vieta) (kaina 1eur.) 

(c) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 0,45eur)

(d) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (1.2 Eur)

(e) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1.2 Eur)

(f) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1.2 Eur)

Pateikiant užsakymą parašykite vardus, šventės datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Anketoms su vieta nuotraukai parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 5 cm x 15 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 210 x 148 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )