Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Svečių palinkėjimų knyga veliūriniu/aksominiu viršeliu A4 formato

Svečių palinkėjimų knyga veliūriniu/aksominiu viršeliu A4 formato

Kaina / vnt: 43 €

Kaip smagu praėjus šventei atsiversti vestuvinių palinkėjimų knygą, peržiūrėti užfiksuotas akimirkas bei įamžintus brangiausių žmonių žodžius. Tai gali būti tiesiog palinkėjimas. Tačiau galima įtraukti ir keletą šmaikščių ar rimtesnių klausimų. Gal besilaukiant vaikelio būtent šis palinkėjimų albumas taps įkvėpimu renkantis vardą (tereikia į anketą įtraukti klausimą, kad svečiai surašytų jiems gražiausius vardus ;)). O gal kartu su vyru svarstysite, kaip paminėti jūsų vestuvių sukaktuves? Atsiverskite svečių knygą ir peržvelkite surašytas idėjas (žinoma, jei norėsite įtraukti tokį klausimą :)).

Vestuvių palinkėjimų albumas (vestuvių knygos video galite pasižiūrėti planuokpati youtube kanale):

  • individualaus dizaino, atspindinčio Jūsų norus, pomėgius bei asmenybes, veliūriniu arba aksominiu viršeliu.
  • A4 formato (vertikali).
  • lapai susegami žiedais.
  • Palinkėjimų knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę.
  • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos momentinei nuotraukai įklijuoti. Nuotraukos formatai gali būti įvairūs, taip pat Fotoveidrodžio nuotrauka.

Į nurodytą kainą įeina vestuvių palinkėjimų fotoknygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 palinkėjimų knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau anketų, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.5 eur (be spaudos 0,35 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 4 eur). 

Papildomai į knygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 1 eur), 

(b) žaidimas "Užbūrimas laimingai santuokai" - lapas (santuoka iš pradžių yra tarsi tuščias lapas, į kurį gyvendami sutuoktiniai surašo įvairiausias bendrų patyrimų akimirkas), kurį turi užpildyti svečiai, kiekvienas įrašydamas kažką gražaus apie spėjamą jaunųjų ateitį taip, kad galiausiai neliktų nei vienos tuščios vietelės lape sunkumams ar nesutarimams jaunųjų gyvenime. (kaina 1 Eur)

(c) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 2 eur.) 

(d) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 1 eur)

(e) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (2.2 Eur)

(f) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 2.2 Eur)

(g) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 2.2 Eur)

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus, vestuvių datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Svečių palinkėjimų knygos viršelių variantus būtent su jūsų inicialais, viršelio spalvas bei anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Palinkėjimų knygai su vieta momentinėms nuotraukoms parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm

Kartu su palinkėjimų knyga galite užsakyti graviruotą medinį rašiklį bei pastatomą užrašą palinkėjimų kampeliui dekoruoti.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 297 x 235 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )