Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Taupyklė - Medaus mėnesio išlaidoms

Taupyklė - Medaus mėnesio išlaidoms

Kaina / vnt: 21 €

Taupyklė "Medaus mėnesio išlaidoms":
  • Ji gali būti originalus būdas įteikti jauniesiems piniginę dovaną. 
  • Kitas variantas - jei liudininkai/piršliai sugalvoja sužaisti vestuvinį žaidimą, kurio metu renkami pinigai jaunųjų medaus mėnesiui. Žaidimą galima organizuoti kaip aukcioną, kurio metu svečiai gali įsigyti naudingų prizų (pastarieji iš tiesų yra juokingi, tik iš pradžių prizai nėra parodomi, o tik perskaitomi jų pristatymai). Prizų idėjų rasite šiame straipsnyje. Jei norėsite organizuoti tokį žaidimą, rekomenduojame pasitarti su jaunaisiais, nes gali būti, kad jie nenorės, jog svečių būtų prašoma prisidėti pinigais. 
  • Taupyklė gali būti įteikiama jauniesiems, į ją įdėjus simbolinį pinigėlį ir palinkint abiems protingai valdyti šeimos finansus bei nepamiršti atsidėti dalį jų romantiškiems pasibuvimams ir medaus pakopinėjimams ne tik pirmą mėnesį po vestuvių. Prieš įteikiant šią taupyklę galite sužaisti žaidimą su svečiais ar gamtoje, jei važiuosite fotografuotis ne tik su jaunaisiais, kur komandos surašo ant lapo pasiūlymus, ką romantiško ir gražaus galėtų nuveikti jaunieji pirmais santuokos metais. Taupyklę galima įteikti kartu su šių pasiūlymų sąrašu pokylio metu prie stalo.
Taupyklės išmatavimai 19.5 x 22.5 x 7 cm. Užsakant taupyklę, jei norėsite kitokio užrašo nei nuotraukose, pastabose parašykite, kokio norėsite. Jums atsiųsime taupyklės dizainą, kurį bus galima koreguoti pagal jūsų pastebėjimus, kol turėsime jums patinkantį variantą.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 195 x 20 x 225 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )