Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Taupyklė Pirmos komunijos svajonėms

Taupyklė Pirmos komunijos svajonėms

Kaina / vnt: 21 €

Vaiko amžius, kai priimama Pirmoji Komunija, yra itin tinkamas pradėti ugdyti finansinį raštingumą, planuojant ir taupant gaunamus pinigus/kišenpinigius. Tad personalizuota taupyklė ne tik primins apie gražią progą, bet ir bus naudinga ugdant vaiką.

Patarimai, kaip vaiką mokyti taupyti pinigus:

  • priminkite vaikui kaskart gaunant pinigus/kišenpinigius juos paskirstyti taip, kad dalis būtų skirta smulkioms kasdienėms išlaidoms (juos gali laikyti piniginėje), o kitą dalį taupomų pinigėlių tegu reguliariai atideda į taupyklę.
  • rinkitės taupyklę su skaidriu stiklu, kad vaikas matytų, kaip "auga" ir gausėja jo taupomi pinigai. Taip vaikas galės pajausti, kad jam sekasi siekti tikslo.
  • patogus taupyklės atidarymas naudingas, kad vaikas galėtų kontroliuoti savo santaupas. Kartu su juo suskaičiuokite, kiek jau yra pinigų, kiek dar trūksta iki norimos svajonės įgyvendinimo. Tai puiki proga su vaiku ne tik praktiškai pasimokyti matematikos, pažinti pinigus, bet ir pakalbėti apie tai, kaip vaikui sekasi siekti tikslo, mokytis planavimo.

Taupyklės išmatavimai 19.5 x 22.5 x 7 cm. Užsakant taupyklę parašykite, koks bus užrašas. Galite parašyti, kokie būtų paveiksliukai arba galėsite pasirinkti patikusius iš mūsų paveikslėlių galerijos. Jums atsiųsime taupyklės dizainą, kurį bus galima koreguoti pagal jūsų pastebėjimus, kol turėsime jums patinkantį variantą. Komplektuką sudaro taupyklė ir spynelė. 

Video, kaip atrodo taupyklė.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 195 x 225 x 70 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )