Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Taupyklė svajonėms pildyti

Kaina / vnt: 21 €

Ji lyg kelrodė žvaigždė drąsiai veda Tave per kalnus, upes ir jūras vardan to, ko labiausiai trokšti...

Ji suteikia prasmę gyvenimui ir neleidžia palūžti, kai aplink siaučia negailestingos gyvenimo audros...

Apsikabini ją stipriai, prisiglaudi ir toliau tęsi kelionę...

Ir kai ima atrodyti, kad jėgos išseko, o viltis užgeso - svajonė ima ir išsipildo, už visas pastangas apdovanodama begaliniu džiaugsmu...

Niekada nepamiršk savo svajonės, nes ji alsuoja tik dėl Tavęs!

Vaikystė tuo ir žavi, kad vaikai kupini įvairiausių norų ir svajonių. Vienos jų didelės, kitos mažesnės ir visai paprastos. Kai kurioms svajonėms išsipildyti reikia laiko, planavimo ir kantrybės. Na o šiam keliui iki svajonės palengvinti padės svajonę sauganti taupyklė. Savo finansų planavimas - vienas svarbiausių ugdymo aspektų. Tad taupyklė tam puikiai pagelbės:

  • pasirinkite paveiksliuką ar paveiksliukus, priminsiančius apie taupymo tikslą (tai motyvuos vaiką taupyti ir nuosekliai siekti tikslo). 
  • paskatinkite vaiką paskirstyti savo turimus pinigus: tegu dalį smulkioms kasdienėms išlaidoms laiko piniginėje ar kitoje dėžutėje ir juos leidžia savo reikmėms, o kitą dalį taupomų pinigėlių reguliariai atideda į taupyklę.
  • rinkitės taupyklę su vienu skaidriu stiklu, kad vaikas matytų, kaip "auga" ir gausėja jo taupomi pinigai. Taip vaikas galės pajausti, kad jam sekasi siekti tikslo.
  • patogus taupyklės atidarymas naudingas, kad vaikas galėtų kontroliuoti savo santaupas. Kartu su juo suskaičiuokite, kiek jau yra pinigų, kiek dar trūksta iki norimos svajonės įgyvendinimo. Tai puiki proga su vaiku ne tik praktiškai pasimokyti matematikos, pažinti pinigus, bet ir pakalbėti apie tai, kaip vaikui sekasi siekti tikslo, mokytis planavimo.

Taupyklės išmatavimai 19.5 x 22.5 x 7 cm. Užsakant taupyklę parašykite, koks bus užrašas. Galite parašyti, kokie būtų paveiksliukai arba galėsite pasirinkti patikusius iš mūsų paveikslėlių galerijos. Jums atsiųsime taupyklės dizainą, kurį bus galima koreguoti pagal jūsų pastebėjimus, kol turėsime jums patinkantį variantą. Komplektuką sudaro taupyklė ir spynelė. Rekomenduojame vieną spynelės raktą duoti vaikui, o atsarginį gali pasilikti tėvai.

Video, kaip atrodo taupyklė.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 195 x 225 x 70 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )