Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vaiko piešinių segtuvas (A4 formatas)

Vaiko piešinių segtuvas (A4 formatas)

Kaina / vnt: 14 €

"Mokymasis piešti keičia mūsų pasaulio matymą.

Piešdami mes pasaulį pamilstame labiau.

Imame vertinti anksčiau buvusias nematomas jo detales.

(pagal Maria Popova)"

Vieni iš didžiausių vaikystės turtų - piešiniai. Kiekvienas jų pasakoja istoriją ne tik apie tai, kas buvo nupiešta, bet ir apie mažąjį dailininką, jo pasaulio matymą, jam svarbius dalykus. Surinkite ir išsaugokite gražiausius savo vaiko piešinius. Jie bus vertinga dovana pilnametystės proga. Kad piešiniai tvarkingai sugultų saugojimui, juos susekite į piešinių papkę.

Individualaus dizaino piešinių papkę pagaminsime būtent jūsų mažąjam dailininkui ar dailininkei. Ji gali būti su mylimiausiais herojais, vaiko raštu užrašytu sakinuku ar jūsų palinkėjimu. Papkė susegama žiedais, tad ją galėsite bet kada papildyti naujais piešiniais. Papkės kraštelis surišamas raišteliu, kad piešiniai dar saugiau sugultų jos viduje.

Užsakant piešinių papkę, parašykite, kokių išmatavimų ji būtų (mūsų pavyzdyje yra A4 formato papkė, bet galime pagaminti ir didesniems A3 formato piešiniams) bei koks vaiko vardas. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 21 x 30 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )