Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vardinis sveikinimas Kalėdoms - žaisliukas

Vardinis sveikinimas Kalėdoms - žaisliukas

Kaina / vnt: 4 €

Žiema tiesia Tau delną ir kviečia keliauti kartu... Nepasikuklink ir atsiduok jos siūlomai avantiūrai... Kelionei kupinai snaigių, ledo ir varveklių... Pasinerk į pasaką jaukiai susisukęs į pleduką priešais židinį... Gerk karštą arbatą su cinamonu, kramsnok imbierinius sausainius ir grožėkis ledo raižiniais pamažu gaubiančiais sutemos apglėbtus langus... Išgirsk, kaip tolumoje trepsėdamos palengva atkeliauja didžiosios šventės... Visa, kas buvo pilka ir niūru atsitraukia, pagarbiai nusilenkiant žiemos spindesiui ir šviesai... Ore sklando magija ir stebuklai, kuriais patikėti mus skatina aplink tvyranti tyla ir ramybė... Tegul pirmosios snaigės paliečia ne tik kūną, bet ir sielos gelmes...Tegul savo maloniu šalčiu užgydo visas žaizdas ir dovanoja prasmingą švenčių laukimą su kupina širdimi džiaugsmo ir dėkingumo...

Sakoma, kad Kalėdų laikotarpiu pasakyti palinkėjimai pildosi, tad išsiųskime į gražiausius žodžius sudėtus nuoširdžius linkėjimus artimiesiems, draugams bei pažįstamiems. Miela simboline dovanėle gali tapti jūsų palinkėjimas ant širdelės. 

Kalėdinį žaisliuką sudaro dvi dalys: didesnėje širdelėje rašomas jūsų norimas tekstas, o viršutinėje mažesnėje galima rašyti, kam skirtas žaisliukas. Širdelės išmatavimai 15x12 cm. Užsakant didesnį kiekį, kaina derinama individualiai.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 0 x 15 x 12 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )