Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vazonėlis sukulentams mažas

Vazonėlis sukulentams mažas

Kaina / vnt: 25 €

"Padėkos žodžių tėveliams nuo jaunųjų pavyzdys:

Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Mieli tėveliai kiekvieną kartą , kai šypsomės, verkiam, džiaugiamės ar liūdim, mes visada esam dėkingi Jums už šypseną, už gyvenimo pilnatvę, už kelią, kuriuo mokėte ir mokote eiti, už pirmą pabarimą, už švelnų žodį, už plotą per gimtadienius, už atlaidumą dėl vėlavimo po diskotekų, už dviračio vairavimo pamokas, už pasakas prieš miegą. Esame dėkingi Jums už tai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – Vestuvių. Mylim jus visa širdim ir dar kartą dėkojam už viską…"

Rankų darbo keramikinis vazonėlis glazūruotas balta spalva. Specialiai sukurtas kaktusų bei sukulentų gerbėjams. Gali būti dovanojamas per vestuves tėveliams, liudininkams, kaip padėka krikšto tėveliams ar kita proga. Užrašas derinamas individualiai.

Vazonėlis gaminamas pagal individualų užsakymą. Pagaminimas trunka apie 6-8 savaites. Spalva - balta. Vazonėlio matmenys 10x8x10 cm. Medžiagos - keramika, glazūra.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 10 x 8 x 10 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )