Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvinis palinkėjimų albumas Bijūnų laimė

Vestuvinis palinkėjimų albumas Bijūnų laimė

Kaina / vnt: 40 €

Kas labiau svaigina, kas virpina sielą stipriau?

Gal Meilės švelnus palytėjimas, nuo kurio visas pasaulis nušvinta gražiau?

Ar vakaro šiluma nuvilnijanti siela, lyg paukščio giesmė, lyg kvapas bijūno svaigaus...

Bijūnas simbolizuoja grožį, garbę, romantiką, sėkmę ir laimę santuokoje, tad jais papuošta svečių palinkėjimų knyga tarytum užburia laimingą naujos šeimos gyvenimą. Pasirinktami mūsų gaminamus vestuvių palinkėjimų albumus, jūs turėsite knygą, kuri (vestuvių palinkėjimų knygos video galite pasižiūrėti planuokpati youtube kanale):

 • tinkama klijuoti nuotraukoms, nes lapai stori.
 • knygą bet kada galėsite papildyti naujais lapais (lengva įsegti atidarius susegimo žiedus, lapo formatas standartinis A4, skylutės standartinėse vietose).
 • anketas galite išsegti ir jas svečiai pildys kaip korteles, tad nebus "spūsties" pildant knygą.
 • Palinkėjimų knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę, į kurią kartu tilps bei bus patogiai saugomi ir palinkėjimų atvirukai.
 • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos momentinei nuotraukai įklijuoti. Nuotraukos formatai gali būti įvairūs, taip pat Fotoveidrodžio nuotrauka.
 • galėsite pasirinkti norimą knygos spalvą.
 • jei nerandate jums patinkančio knygos dizaino tarp mūsų pavyzdžių, galėsime sukurti jį pagal jūsų norus.

Į nurodytą kainą įeina vestuvių palinkėjimų albumo viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 vestuvių palinkėjimų knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.5 eur (be spaudos 0,35 eur).

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 4 eur). 

Papildomai į vestuvių fotoknygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 1 eur), 

(b) žaidimas "Užbūrimas laimingai santuokai" - lapas (santuoka iš pradžių yra tarsi tuščias lapas, į kurį gyvendami sutuoktiniai surašo įvairiausias bendrų patyrimų akimirkas), kurį turi užpildyti svečiai, kiekvienas įrašydamas kažką gražaus apie spėjamą jaunųjų ateitį taip, kad galiausiai neliktų nei vienos tuščios vietelės lape sunkumams ar nesutarimams jaunųjų gyvenime. (kaina 1 Eur)

(c) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 2 eur.) 

(d) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 1 eur)

(e) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (2.2 Eur)

(f) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 2.2 Eur)

(g) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 2.2 Eur)

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus, vestuvių datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Svečių palinkėjimų knygos viršelių variantus būtent su jūsų inicialais, viršelio spalvas bei anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Palinkėjimų knygai su vieta momentinėms nuotraukoms parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

 • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
 • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
 • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
 • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm

Kartu su palinkėjimų knyga galite užsakyti graviruotą medinį rašiklį bei instrukciją palinkėjimų kampeliui dekoruoti.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )