Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvinis palinkėjimų albumas (individualus viršelio dizainas)

Vestuvinis palinkėjimų albumas (individualus viršelio dizainas)

Kaina / vnt: 43 €

Vestuvių palinkėjimų albumą įprastai renkasi jaunieji, kad liktų prisiminimas apie šventę, joje dalyvavusius svečius, o kartu tai ir smagus užsiėmimas atvykusiems į pokylio vietą, kol jaunieji užimti fotografo. Svečiai, kol laukia atvykstant jaunųjų, gali supildyti linksmas anketas, taip pat ir pasifotografuoti momentiniu fotoaparatu ar fotoveidrodžiu ir į anketą įklijuoti nuotrauką. Knyga svečių palinkėjimams taip pat yra graži simbolinė dovana, kurią jauniesiems gali įteikti liudininkai ar tėveliai.

Mūsų gaminamas vestuvių palinkėjimų albumas (vestuvių knygos video galite pasižiūrėti planuokpati youtube kanale):

  • individualaus dizaino (galite pasirinkti iš mūsų pavyzdžių arba parašyti, kaip jūs norėtumėte, įsivaizduotumėte viršelį) veliūriniu arba aksominiu viršeliu.
  • A4 formato (horizontali).
  • lapai susegami žiedais, tad knygą lengvai galėsite papildyti naujais lapais patys (pvz. įsegti daugiau nuotraukų ar vėliau vestuvių metinių akimirkas).
  • Palinkėjimų knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę, į kurią kartu tilps bei bus patogiai saugomi ir palinkėjimų atvirukai.
  • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, galimi variantai ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos momentinei nuotraukai įklijuoti. Nuotraukos formatai gali būti įvairūs, taip pat Fotoveidrodžio nuotrauka.
  • lapai yra storesni, tad tinka ir nuotraukų klijavimui.

Į nurodytą kainą įeina vestuvių palinkėjimų fotoknygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 palinkėjimų knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau anketų, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.45 eur (be spaudos 0,3 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina 2eur). 

Papildomai į vestuvių fotoknygą galime pridėti šiuos lapus: 

(a) Laiko kapsulės lapas - koks buvo pasaulis jūsų vestuvių metais: svarbiausios kainos, gyventojų skaičius, įvykiai, filmai ir t.t. (kaina 0,45eur), 

(b) žaidimas "Užbūrimas laimingai santuokai" - lapas (santuoka iš pradžių yra tarsi tuščias lapas, į kurį gyvendami sutuoktiniai surašo įvairiausias bendrų patyrimų akimirkas), kurį turi užpildyti svečiai, kiekvienas įrašydamas kažką gražaus apie spėjamą jaunųjų ateitį taip, kad galiausiai neliktų nei vienos tuščios vietelės lape sunkumams ar nesutarimams jaunųjų gyvenime (kaina 0,45 Eur). 

(c) Vestuvių dienos metrikas - informacija iš kalendoriaus apie vestuvių dieną, ceremonijos laiką, vietą (spauda su žemėlapiu) (kaina 1eur.) 

(d) "Mūsų meilės istorija" - speciali anketa jauniesiems su vieta nuotraukai, kurią pildote abu kartu apie vienas kitą, bendras svajones ir kt. (kaina 0,45eur)

(e) Anketa "Po vienerių metų" - lapas su voku ir anketa, kurią supildote kartu, įdedate į voką ir šį užklijuojate. Atplėšti galite pirmų vestuvių metinių proga bei prisiminti gražiausias akimirkas iš vestuvių dienos, jūsų norus, geriausius vienas kito bruožus, matytus prieš santuoką ir kt. (1.2 Eur)

(f) Anketa "Gimus vaikeliui" - lapas su voku ir anketa. Šią supildote ir užklijuojate voke. Atplėšite gimus pirmam vaikeliui. Anketoje jums gražiausi vaikučių vardai, jūsų įsivaizdavimas, kokiu tėčiu bei mama būtumėte, gražiausi dalykai, kuriuos norėsite parodyti vaikučiui ir t.t. (kaina 1.2 Eur)

(g) Anketa "Po dešimties metų" - lapas su voku ir anketa. Ją supildote ir dedate į voką. Atplėšite dešimties metų vestuvių proga. Anketoje svarbiausi jūsų planai, pažadai vienas kitam, svarbiausi prisiminimai ir kt. (kaina 1.2 Eur)

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus, vestuvių datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Svečių palinkėjimų knygos viršelių variantus būtent su jūsų inicialais, viršelio spalvas bei anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Palinkėjimų knygai su vieta momentinėms nuotraukoms parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 5 cm x 15 cm

Kartu su palinkėjimų knyga galite užsakyti graviruotą medinį rašiklį bei pastatomą užrašą palinkėjimų kampeliui dekoruoti.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 235 x 297 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )