Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvių dienos metrikai su nuotrauka

Vestuvių dienos metrikai su nuotrauka

Kaina / vnt: 16 €

"Laiminga santuoka sudaryta iš trijų dalykų:

  • prisiminimų laiką leidžiant kartu;
  • klaidų atleidimo ir
  • pažado niekada nepasiduoti stengtis vienas dėl kito."

 

Vestuvių dienos metrikas - jame įamžinta viena svarbiausių ir gražiausių gyvenimo akimirkų. Tai jūsų kelionės kaip šeima pradžia. Kad šią dieną vienas kitam parodytumėte ypatingą dėmesį ir meilę, tegu rėmelis primena jūsų svarbią datą, o jame saugoma nuotrauka - meilės kupinus jūsų žvilgsnius.

Metrikų rėmelio dekorą galėsite pasirinkti individualiai. Rėmelyje gali būti pavaizduota bet kuri pasaulio vieta ar šalis. Užsakyme pateikite jaunųjų vardus, vestuvių datą, ceremonijos laiką, vietą (galite įrašyti ir bažnyčios pavadinimą). Jei ieškote, kaip originaliai įpakuoti piniginę dovaną jauniesiems, tam puikiai tiks vestuvių dienos metrikų rėmelis su sveikinimu arba vestuvių metų paveikslas.

Į rėmelį dedama nuotrauka, kurios dydis 18x13cm. Paties rėmelio išmatavimai 29.5x21cm.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 210 x 295 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )