Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvių palinkėjimai - širdelės

Vestuvių palinkėjimai - širdelės

Kaina / vnt: 16 €

Ištrauka iš scenarijaus.
Piršlienė/liudininkė:
Mieli jaunieji, šiandien davėte meilės įžadus vienas kitam. Šis ypatingas jausmas tarsi gležni sparnai drugelio palietė dvi širdis ir nukreipė dvi sielas eiti Meilės keliu. Šiandien jūsų akys, žvelgiant vienas į kitą sako: "meilė - tai raktas į gyvenimo prasmės paslaptį". Mes džiaugiamės kartu su jumis, įminusiais šią mįslę. Sveikiname iš visos širdies.
Mielieji, kviečiu visus pasveikinti jaunuosius. Tačiau sveikinsime ne paprastai, o ypatingai. Čia turiu širdeles, ant kurių surašyta po žodį. Kiekvienas paimkite po širdelę ir su šiuo žodžiu pasakykite palinkėjimą mūsų jaunavedžiams.
Svečiams duodamos graviruotos širdelės. Pasakęs palinkėjimą, svečias širdelę deda į dėžutę. Baigus sakyti visus palinkėjimus:
Kiek daug gražių palinkėjimų jums buvo išsakyta, kiek šiltų, nuoširdžių žodžių padovanota. Juos visus štai sudedame į šią simbolinę dėžutę. Tegu ji bus jūsų šiandien dar tokios jaunos šeimos gražios tradicijos pradžia. Kiekvienais metais puošdami Kalėdinę eglutę, sukabinkite ant jos šias širdeles, o kabindami prisiminkite šiandien išgirstus palinkėjimus, puoselėkite meilę vienas kitam, prisiminkite šios meilės pradžią ir atėjus metui, būtinai ją pasakokite savo mažiesiems.
Įteikiama dėžutė su širdelėmis.

Ši simbolinė dovana jauniesiems - širdelės su palinkėjimais bus ne tik jaukus šventės paįvairinimas, bet ir mielas prisiminimas, kuris galės tapti gražia naujos šeimos tradicija - kasmet ant Kalėdinės eglutės sukabinti palinkėjimo žodžius, prisiminti savo ypatingąją dieną bei meilės pažadus vienas kitam.

Palinkėjimų širdeles gali dovanoti tiek piršliai/liudininkai, tiek šventės vedantysis ar artimieji. Širdeles galima įteikti arba po santuokos ceremonijos, kai jaunųjų pasveikinti ateina artimieji, draugai ir pažįstami, arba palinkėjimų sakymą galima organizuoti vidurnaktį einant į lauką leisti dangaus žibintų, žiūrėti fejerverkų ir kt. Šios širdelės - palinkėjimai taip pat gali būti originalus piniginės dovanėlės įpakavimas.

Į komplektuką - dėžutę įeina 10 vnt. širdelių su ant jų išgraviruotais palinkėjimo žodžiais. Jei jums reiktų daugiau širdelių ar norėtumėte kitokių palinkėjimo žodžių, parašykite pastabose.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )