Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vestuvių paštas - taupyklė

Kaina / vnt: 27 €

Medinis dekoruotas namelis - vestuvių paštas, kurio stogelyje yra tarpelis, per kurį galima įmesti vokelius, atvirukus, pinigus, palinkėjimų anketas ir kt. Po šventės šis dekoratyvus namelis ne tik puoš jaunųjų namus, bet ir galės būti naudojamas kaip taupyklė - galbūt net naujam būstui įsigyti. Ir žinoma, uždegus LED tipo lemputę viduje ir sklindant šviesai per langučius, tai bus jauki namų interjero dekoracija.

Patogiai atkeliamas stogas leis įdėti ar išimti norimus daiktus. Namelio išmatavimai: pagrindas 26,5x26,5cm, aukštis 30cm. Kartu su nameliu galima įdėti ir spynutę su rakteliais (kaina 2 Eur).

Pateikiant užsakymą parašykite, kokio užrašo norėsite (dažniausiai rašomi jaunųjų vardai) bei kokia yra šventės data. Galite pasirinkti langinių ir užrašo spalvas. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 30 x 26 x 26 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )