Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vyndėžė - padėka krikšto tėveliams

Vyndėžė - padėka krikšto tėveliams

Kaina / vnt: 24 €

"Krikšto tėveliai,
Jūs būsite ryškiai spindinčia žvaigžde danguje, kuri nušvies mano kelią.
Būsite mano angelais sargais, pasiruošusiais visad padėti
Ir ryškiaspalve vaivorykšte po lietaus, kaskart pralinksminančiais, kai man liūdna ar gelia širdelę.
Ačiū jums iš visos mano dar mažytės širdies."

Krikšto tėveliai - vieni svarbiausių asmenų krikštynų šventėje. Dažnai būtent jie atsakingi už šventės pravedimą ir įdeda daug laiko, meilės bei pastangų ruošiant ją. Tad vis dažniau vaikučio tėveliai šventės metu pagerbia krikšto tėvelius išreikšdami savo padėką bei įteikdami simbolinę dovanėlę. Paprastai tokia dovana įteikiama pirmoje šventės pusėje. Ją galima įteikti po senelių apdovanojimų. Prieš įteikimą galite išbandyti krikšto tėvelius humoristine užduotėle, duoti jiems vaikučio įsakymus ar įteikti įdarbinimo sutartį

Kaip padėką bei asmeninį dėmesį galite parodyti įteikdami individualiu graviravimu papuoštą vyndėžę, tarsi linkėdami po šventės, kurioje teko ne tik pasilinksminti, bet ir padirbėti, atsipalaiduoti. Medinė asmeniškai sukurtu dizainu išgraviruota dėžutė - dovanojama kaip tauraus gėrimo, dažniausiai gero vyno, saugykla. 

Užsakant šią vyndėžę atsiųsime jums dizainų variantus. Parašykite vaikučio vardą, šventės datą ir krikšto tėvelių vardus. Padėkos tekstą galime pasiūlyti arba galite parašyti jūs. Taip pat galima pasirinkti vyndėžę su užsegimu arba su spynele (pasirinkus pastarąją prie kainos prisideda 3 Eur). Prabangesnis padėkos variantas - ąžuolinė vyndėžė.

Simbolines dovanas seneliams galite rasti čia.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 100 x 105 x 350 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )