Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vyno dėžė su spynele vestuvių metinėms

Vyno dėžė su spynele vestuvių metinėms

Kaina / vnt: 22 €

"Ir aš išsirinkau Tave ir tik Tave vienintelę...

Pasirinkimą šį kartočiau net jei tūkstantį gyvenimų gyventi tektų,

Net jei tūkstanty kitų pasaulių aš gyvenčiau,

Jei tektų išgyventi tūkstančius skirtingų realybės variantų,

Surasčiau vėl Tave ir tūkstantąjį kartą tik Tave aš išsirinkčiau..."

Jūsų meilės istorija - tai svarbiausios datos, įamžintos ant medinio dėžutės viršelio. Joje kartu su tauraus gėrimo buteliu užrakinkite ir laiškus vienas kitam, o ant širdelės, kabinamos kartu su spynele, užrašykite, kada šią medinę dėžutę atidarysite. Galbūt tai bus po penkerių, gal po dešimties gyvenimo kartu metų. Galėsite surengti romantišką vakarienę ir perskaityti vienas kitam rašytus laiškus. 

Šią simbolinę dovaną galite dovanoti antrai pusei vestuvių dienos arba vestuvių metinių proga, per Valentino dieną, pažinties ar sužadėtuvių metinių proga. Į komplektuką įeina medinė graviruota vyndėžė, spynelė, du laiškai/anketos.

Vyndėžė pagaminta standartiniam vyno buteliui (taip pat telpa ir šampano bei panašios apimties brendžio butelis). Esant nestandartiniam buteliui, reikėtų pasitikslinti dėl išmatavimų. Galime pagaminti ir nestandartinio dydžio dėžutę. Užsakant pastabose parašykite pažinties, sužadėtuvių ir vestuvių datas.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 9 x 11 x 34 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )