Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Žaidimas - kvietimas būti mūsų liudininkais

Žaidimas - kvietimas būti mūsų liudininkais

Kaina / vnt: 26 €

NAUJIENA! Kvietimas būti liudininkais, kuris bus ir intriguojantis žaidimas, nes būsimi liudininkai gauna skrynelę be raktelio, o kad jį surastų, turi atlikti užduotis!

Būsimiems liudininkams įteikiama užrakinta skrynutė ir atvirukas sukuriant intrigą, kas gi yra dėžutėje, nuo kurios raktas neįdėtas! Tad reikia pradėti žaidimą: pirmiausia perskaityti ir nutrinti širdelę atviruko priekyje. Bežaidžiant liudininkai ras ir svarbųjį klausimą, kviečiantį juos į šventę. Baigus žaidimą randamas raktelis ir atrakinama skrynelė, kurioje laukia žavingi Super liudininko ir Super liudininkės magnetukai.

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų ir liudininkų vardus, jei jau žinote, galite parašyti šventės datą. Jei užsakymas būtų siunčiamas tiesiai liudininkams, parašykite tai.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )