Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Atverčiami rėmeliai jubiliejui

Atverčiami rėmeliai jubiliejui

Kaina / vnt: 19 €

50 medžių - dar ne miškas,

50 lašų - dar ne jūra,

o 50 metų -dar ne visas gyvenimas...

Individualaus dizaino atverčiami rėmėliai jubiliejaus proga - tai graži simbolinė dovana, kuria ne tik pagerbsite jubiliatą, bet ir įrėminsite gražiausią akimirką iš jau nukeliauto gyvenimo kelio. Rėmelis puošiamas pasirinktomis dekoracijomis, o viduje gali būti išgraviruotas norimas tekstas. Į komplektą įeina vardinis pasirinkto dizaino jubiliejaus medalis, kuris, ištraukus raištelį tampa magnetuku.

Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka. Kartu su rėmeliu galite užsakyti ir jubiliejaus Laiko Kapsulę ar Palinkėjimų indą. Galite pasirinkti jubiliejaus rėmelį statmenai arba horizontaliai nuotraukai (10 x 15 cm arba 15 x 10 cm).

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 4 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su jubiliato foto ir užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia jubiliejaus šventės akimirka". Nuotrauką atsiųskite žemiau nurodytais kontaktais.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )