Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Atverčiami rėmeliai jubiliejui

Atverčiami rėmeliai jubiliejui

Kaina / vnt: 19 €

50 medžių - dar ne miškas,

50 lašų - dar ne jūra,

o 50 metų -dar ne visas gyvenimas...

Individualaus dizaino atverčiami rėmėliai jubiliejaus proga - tai graži simbolinė dovana, kuria ne tik pagerbsite jubiliatą, bet ir įrėminsite gražiausią akimirką iš jau nukeliauto gyvenimo kelio. Rėmelis puošiamas pasirinktomis dekoracijomis, o viduje gali būti išgraviruotas norimas tekstas. Į komplektą įeina vardinis pasirinkto dizaino jubiliejaus medalis, kuris, ištraukus raištelį tampa magnetuku.

Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka. Kartu su rėmeliu galite užsakyti ir jubiliejaus Laiko Kapsulę ar Palinkėjimų indą. Galite pasirinkti jubiliejaus rėmelį statmenai arba horizontaliai nuotraukai (10 x 15 cm arba 15 x 10 cm).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )