Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Laiko kapsulė - ąžuolinė dėžutė jubiliejui

Laiko kapsulė - ąžuolinė dėžutė jubiliejui

Kaina / vnt: 33 €

Laikas yra nemokamas,

bet jis neįkainojamas.

Tu negali laiko pasisavinti,

bet gali jį naudoti.

Negali jo laikyti,

bet gali jį leisti.

Vos tik prarandi laiko akimirką,

nėra jokio būdo jai susigrąžinti...

Jei planuojate jubiliejų, Laiko kapsulė bus ne tik įdomi alternatyva tradicinei svečių palinkėjimų knygai, bet ir puiki dovana jubiliatui. Rankų darbo ąžuolinė dėžutė verta patikėti saugoti tiek svečių palinkėjimus, tiek ir taurųjį gėrimą. Sudėjus svečių užpildytas korteles dėžutė užantspauduojama, kad ją jubiliatas atidarytų tik praėjus nustatytam laiko tarpui.

Į komplektą įeina rankų darbo ąžuolinė dėžutė, 15 kortelių, atspausdintų ant blizgaus popieriaus (kortelių dizainą galima derinti individualiai) ir lipdukai "Stop"  bei "Atidaryti po 5 metų" (galima nurodyti ir kitą progą). Graviruojamo paveiksliuko dizainas derinamas individualiai pagal jūsų norimą temą ar užrašą. Papildomai galima įsigyti po 3 anketines korteles, kurių kaina 0.5 Eur/3vnt.

Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą, jubiliejaus metus, šventės datą. Jei žinote, kokio užrašo norėsite, parašykite.

Kitas Laiko kapsulės variantas - dėžutė su anketomis.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 110 x 105 x 340 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )