Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus laiko kapsulė

Jubiliejaus laiko kapsulė

Kaina / vnt: 30 €

...Tik Laikas gali ypatingu būdu parodyti, kas iš tiesų svarbu...

Įdomi alternatyva klasikinei svečių palinkėjimų knygai - Jubiliejaus Laiko kapsulė. Šventės metu svečiai pildo anketas, kurių klausimuose spėjama jubiliato ateitis. Tokias anketas bus įdomu perskaityti po keleto metų ir pasižiūrėti, ar svečių spėjimai išsipildė. Sudėjus svečių užpildytas korteles dėžutė užantspauduojama, kad ją jubiliatas atidarytų tik praėjus nustatytam laiko tarpui.

Į komplektą įeina medinė dėžutė, 20 anketų kortelių (A5 formatas) bei lipdukai "Stop" ir "Atidaryti po metų". Dėžutės viršelio dizainas bei anketos derinamos asmeniškai. Galima užsakyti papildomų anketų, kurių kaina 0.35 Eur/vnt.

Užsakant Laiko kapsulės komplektą parašykite jubiliato vardą, jubiliejaus metus ir šventės datą. Jei reiktų papildomų anketų, parašykite, kiek. Pateikus užsakymą atsiųsime jums anketų pavyzdžius. 

Papildomai galima užsakyti specialią anketą jubiliatui. Kaina 1 Eur.

Kitoks laiko kapsulės variantas, kai kartu su kortelėmis į ąžuolinę skrynutę užrakinamas ir tauraus gėrimo butelis, nurodant, kada jis bus atidarytas bei kartu perskaitytos ir sudėtos kortelės.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 65 x 160 x 190 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )