Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Atvirukas su padėkliuku puodeliui arba pakabuku

Atvirukas su padėkliuku puodeliui arba pakabuku

Kaina / vnt: 5 €

Po eglute linkiu Jums rasti
Pačių brangiausių dovanų:
Jėgų pradėtus darbus tęsti,
Stiprybės, polėkių, svajų,
Sveikatos taurę pilnutėlę,
Naujų minčių, skambių dainų,
Ir įkvėpimo kibirkštėlę,
Ir šypsenų – švelnių, šviesių.

Pasveikinkite artimuosius nustebindami juos mediniu atviruku. Ant atviruko galime išgraviruoti Jūsų norimus žodžius. Peržvelkite mūsų atrinktus Kalėdinių sveikinimų tekstus ir Kalėdinius sveikinimus seneliams. Iš atviruko išsiimanti detalė - snaigė gali būti kaip Kalėdinis žaisliukas, kabinamas ant eglutės arba kaip padėkliukas puodeliui. Kartu su atviruku galime pridėti ir voką arba sveikinimą iš karto išsiųsti už jus.

Sveikinimo atvirukas puikiai tinka ir įmonėms, jei norite pasveikinti kolegas ar partnerius. Susisiekite ir sukursime jums dizainą, kuriame gali būti jūsų įmonės logotipas. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )