Parduotuve Planuok Pati

Kalėdiniai sveikinimai

Kalėdiniai sveikinimai pav.#5903 Kalėdiniai sveikinimai pav.#5904 Kalėdiniai sveikinimai pav.#5905 Kalėdiniai sveikinimai pav.#5906 Kalėdiniai sveikinimai pav.#5907

Žemiau rasite įvairių Kalėdinių sveikinimų. Jei ir jūs turite gražių sveikinimo žodžių, kuriais norėtumėte pasidalinti, labai lauksime jų komentaruose arba atsiųskite el. paštu į [email protected] . Belaukiant švenčių rekomenduojame pasiskaityti straipsnį apie Kūčias bei jei dar neskaitėte - apie advento kalendorių Wink.

Rekomenduojame Jūsų šventei:

************

Ištirpo žvakių liepsnose,
Širdžių ledai ir šaltas laiko gruodas.
Ir vėl nušvito mūsų širdyse,
Vilties ugnis lyg pranašas paguodos.
Ramybės Kūčių vakarą.

************

Po eglute linkiu Jums rasti
Pačių brangiausių dovanų:
Jėgų pradėtus darbus tęsti,
Stiprybės, polėkių, svajų,
Sveikatos taurę pilnutėlę,
Naujų minčių, skambių dainų,
Ir įkvėpimo kibirkštėlę,
Ir šypsenų – švelnių, šviesių.

************

Tegul Kalėdų naktį tylią,
Atsėlina vaikystės pasaka šventa.
O dovanų krepšelyje tebūna,
Ramybė, santarvė ir sveikata.

************

Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurkite ir dalinkitės stebuklais! Gražių žiemos švenčių!

************

Kalėdos - tai atokvėpio ir dalijimosi gražiausiais jausmais metais. Tai atsinaujinimo, šviesesnių dienų ir sniego baltumo naujos pradžios pažadas. Švenčių proga linkiu geros nuotaikos ir malonių staigmenų!

************

Žiema tiesia Tau delną ir kviečia keliauti kartu... Nepasikuklink ir atsiduok jos siūlomai avantiūrai... Kelionei kupinai snaigių, ledo ir varveklių... Pasinerk į pasaką jaukiai susisukęs į pleduką priešais židinį... Gerk karštą arbatą su cinamonu, kramsnok imbierinius sausainius ir grožėkis ledo raižiniais pamažu gaubiančiais sutemos apglėbtus langus... Išgirsk, kaip tolumoje trepsėdamos palengva atkeliauja didžiosios šventės... Visa, kas buvo pilka ir niūru atsitraukia, pagarbiai nusilenkiant žiemos spindesiui ir šviesai... Ore sklando magija ir stebuklai, kuriais patikėti mus skatina aplink tvyranti tyla ir ramybė... Tegul pirmosios snaigės paliečia ne tik kūną, bet ir sielos gelmes...Tegul savo maloniu šalčiu užgydo visas žaizdas ir dovanoja prasmingą švenčių laukimą su kupina širdimi džiaugsmo ir dėkingumo...

************

Tegul jūsų Kalėdos dvelkia ką tik iškeptais imbieriniais sausainiais, saldžiarūgščiu spanguolių kisieliumi ir su didele meile virtuvėje iškeptais šližikėliais. Tegul geros emocijos voliojasi raudonais obuoliais. Tegul Jūsų laimė spingsi jaukiomis lemputėmis, o kasdienybė pakvimpa ką tik į namus įneštos žaliaskarės kvapu. Tegul jūsų namuose pasklinda prabangiausias aromatas, kurio nėra pirkti jokioje krautuvėlėje ir jis neparduodamas už jokius pinigus. Tegul lauke lyg tyčia pradeda snigti Laime.Šiltų,džiaugsmingų Šv.Kalėdų!

************

Kartais pasaulis telpa paukščio snape,meilė - ašaroje,išsigelbėjimas - šypsenoje,o Kalėdų tyla - mažo angelo muzikoje arba jaukioje bažnytėlės langų šviesoje....Linksmų,ramių,spalvotų,baltų ir labai,labai laimingų Šv. Kalėdų!

************

Šiltas apkabinimas yra tobula Kalėdų dovana – jos dydis tinka visiems ir ją labai lengva grąžinti atgal. Kalėdos – tai ne laikotarpis ir ne data, bet mūsų būsena: skleisti ramybę ir gerumą, atleisti – tai ir yra tikroji Kalėdų dvasia.
Kalėdų proga linkiu Jums tikros ramybės, kai užmerki akis ir nebijai rytojaus, kai širdis rami, nors aplinkui siaučia uraganai… Linkiu per šias Kalėdas išpakuoti daugybę džiaugsmo, meilės, ramybės ir juoko!
Noriu palinkėti Jums meilės sau ir visiem Jus supantiems žmonėms, noriu palinkėti gerumo – jo dažnai taip pasigendame, kantrybės ir atlaidumo, supratimo ir tolerancijos, o svarbiausia – mokėjimo džiaugtis kiekviena diena, valanda, akimirka…

************

Kalėdos yra slapukės. Ieškai jų šurmulyje, o randi tyloje. Ieškai blizgančiuose rūbuose, o žiūrėk, kalėdiškiausiai būni sau namie su treningais ir mylimais. Žvalgaisi Kalėdų dvasios parduotuvių lentynose, o atrandi pas save namie padėta – ten spintoj, kur kisielius. Ir galiausiai paaiškėja, kad tos Kalėdos yra visai ne raudoni megztiniai, dovanų maišeliai ir mišrainių kalnai...

Kalėdos yra tyla, kai lauke lyja ir niekur nereikia skubėti. Kalėdos yra „ačiū“, „atsiprašau“ ir „atleidžiu“. Ir dar Kalėdos yra viltis, kad nuo dabar bus šviesiau.

Būkit jaukiai. Būkit vieni kitiems Kalėdos.


 

Komentuok laukelyje žemiau

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >