Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Stalo kortelė vardas magnetukas

Kaina / vnt: 1.2 €

Rezervuokite vardukų gaminimą net jei dar neturite viso svečių sąrašo. Susisiekite (facebook žinuteinstagram žinute. tel. 864329450, el. paštu [email protected]).

Medinės stalo kortelės - vardai, skirti sėdėjimo vietai pažymėti. Šie vardai kartu yra ir magnetukas, tad ne tik papildys jūsų šventės dekorą, bet ir bus miela dovanėlė šventės svečiams:

  • turime platų gražių šriftų pasirinkimą.
  • vardai ypač blizgūs, gali būti auksiniai, sidabriniai, baltas blizgutis, raudonas, tamsus mėlynas, žalias, dūminės rožės spalva (spalvas galite pasižiūrėti šiame video). Dėl kitų atspalvių teiraukitės žinute.
  • vardo - magnetuko išmatavimai priklauso nuo pasirinkto dizaino. Didžiosios raidės aukštis gali būti apie 4-5 cm.
  • vardai pakankamai tvirti, nes gaminame iš storesnės medžio plokštės ir yra optimalaus dydžio, kad svečiai saugiai parsivežtų namo.
  • Magnetukai labai mažiukai, bet ypač stiprūs, tikri, ne karpomi, todėl lengvai išlaiko net A4 formato lapą prie šaldytuvo ir, svarbiausia, visai nesimato iš gerosios pusės.
  • vardų gaminimą galite užsisakyti net jei kol kas neturite galutinio svečių sąrašo. Užsakymui užtenka apytikslio svečių skaičiaus ir šventės datos.

Kiti variantai svečio sėdėjimo vietai pažymėti: mediniai vardukai - magnetukai, ažūriniai graviruoti vardai, vardas rėmelyje, graviruoti segtukai, vardas ant plokštelės.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )