Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Stalo kortelės-pakabučiai - dovana svečiui

Stalo kortelės-pakabučiai - dovana svečiui

Kaina / vnt: 1.2 €

Medinės stalo kortelės - vardai, skirti sėdėjimo vietai pažymėti. Šie vardai gali būti kartu ir magnetukas arba pakabutis su raišteliu, tad jie ne tik papildys jūsų šventės dekorą, bet ir bus miela dovanėlė šventės svečiams:

  • turime platų gražių šriftų pasirinkimą (juos atsiųsime pateikus užsakymą).
  • vardo išmatavimai apie 4 cm x 11 cm.
  • galima rašyti ir vardą bei pavardės pirmą raidę ar vardus iš dviejų žodžių, pv.z "mama Irena".
  • Magnetukai labai mažiukai, bet ypač stiprūs, tikri, ne karpomi, todėl lengvai išlaiko net A4 formato lapą prie šaldytuvo.
  • vardų gaminimą galite užsisakyti net jei kol kas neturite galutinio svečių sąrašo. Užsakymui užtenka apytikslio svečių skaičiaus ir šventės datos. 

Ant plokštelės galime papildomai išgraviruoti norimą užrašą (pvz. "Ačiū" ir vestuvių datą ar pan.) arba užklijuoti magnetukus, bet tai kainuotų papildomai.

Kiti variantai svečio sėdėjimo vietai pažymėti: ypač blizgūs vardaimediniai vardukai - magnetukaiažūriniai graviruoti vardaivardas rėmelyjegraviruoti segtukaivardas ant plokštelės.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute. 

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 3 x 0 x 10 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )