Parduotuve

Stalo kortelės-pakabučiai - dovana svečiui

Kaina / vnt: 0.9 €

Iš medienos plokštės išpjautos vardo kortelės papuoš Jūsų šventę. Tokia stalo kortelė gali tapti ir gražia dovana svečiams, nes galima pasikabinki ant raktų, rankinuko ir kt.

Norėdami užsakyti korteles svečiams, atsiųskite keleto vardų sąrašą į info@planuokpati.lt. Pagal juos bus padaryti šriftų pavyzdžiai, iš kurių išsirinksite norimą medinių raidžių variantą.

 

Atkreipiam dėmesį, kad vardus pakuojame į puošnias medines dėžutes su graviruota vestuvių data ir jaunųjų vardais, kuri puikiai tiks vokams susidėti šventės metu ar vėliau kitokioms smulkmenoms.

 

AKCIJA visą vasario mėnesį, užsakant daugiau nei 50 vnt. vardų, padovanosime norimą pastatomą žodį (pavardę, žodį "Meilė" ar kt.) arba stalo numeriukus-skaičius (ne daugiau nei 5 vnt). Galima rezervuoti vietą gamybai akcijos sąlygomis net nežinant viso svečių sąrašo.

 

Vasario mėn. užsakant mažiau nei 50 vardų - Jums priklausys speciali dovanėlė, dėl kurios sutarsim asmeniškai!

 

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam stalui, torto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 3 x 0 x 10 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )