Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Vardas magnetukas

Vardas magnetukas

Kaina / vnt: 1.3 €

Medinės svečio kortelės:

  • turime platų gražių šriftų vardui pasirinkimą.
  • vardo - magnetuko išmatavimai priklauso nuo pasirinkto dizaino. Skersmuo apie 9.5-10 cm.
  • vardai pakankamai tvirti, nes gaminame iš storesnės medžio plokštės ir yra optimalaus dydžio, kad svečiai saugiai parsivežtų namo.
  • Magnetukai labai mažiukai, bet ypač stiprūs, tikri, ne karpomi, todėl lengvai išlaiko net A4 formato lapą prie šaldytuvo ir, svarbiausia, visai nesimato iš gerosios pusės.
  • vardų gaminimą galite užsisakyti net jei kol kas neturite galutinio svečių sąrašo. Užsakymui užtenka apytikslio svečių skaičiaus ir šventės datos.

PASTABA: Vardus galima padengti dažais. Padengimo dažais kaina nuo 7 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 7 Eur, 20- 39 vardai - 9 Eur,  40-59 vardai 11 Eur ir t.t.). Galime dažyti paprastais matiniais arba metalizuotais (auksiniais, sidabriniais) dažais. Dažome rankomis tik paviršių, nepurškiame. Dėl spalvų teiraukitės pastabose.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus bei svečių susodinimo planą. Taip pat galime pagaminti užrašus saldžiam staluitorto papuošimus/smeigtukus, raides jaunųjų sėdėjimo vietai ir kt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )