Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Pastatomas žodis

Kaina / vnt: 25 €

Individualaus dizaino Jūsų norimas pastatomas užrašas ne tik papuoš Jūsų šventę, bet ir liks mielu prisiminimu apie ypatingą dieną. Jei tai bus jūsų naujosios šeimos pavardė - vėliau ja galėsite dekoruoti namus ar padėti garbingoje vietoje kiekvienos šeimos šventės metu.

Užsisakius pastatomą užrašą, jums pateiksime net keliolika dizaino variantų, iš kurių galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkantį. Jei šventėje dominuoja tam tikra tema ar tiksliai žinote norimo šrifto pavadinimą, nurodykite jį ir galėsime pagaminti prie kitų dekoro detalių derantį užrašą. Raidžių aukštis priklauso nuo pasirinkto šrifto bei dizaino. Žodžio storis toks, kad stabiliai stovėtų ant pagrindo. Užrašą galima dažyti pasirinkta spalva. Dažymo kaina 7-10 eur.

Kaina nurodyta vieno žodžio, kurio ilgis iki 50 cm, o spalva - natūrali medienos. Norėdami užsakyti pastatomą užrašą, pastabose nurodykite, koks bus žodis. Ilgesnėms pavardėms rekomenduojame rinktis užrašą su inicialais, nes jis vizualiai atrodys išraiškingiau. Išbaigtam šventės dekorui dažnai užsakomos ir medinės vardo kortelės, stalo numeriukai bei derantis svečių susodinimo planas.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 150 x 16 x 500 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )